Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada beşik görmek rüya tabiri için bebek beşiği

Rüyada Beşik Görmek

38

Rüyada beşik görmek, hayırların ve güzelliklerin habercisidir. Rüya sahibinin, güzel bir döneme gireceğine ve rahata ereceğine işaret eder. Aynı zamanda sağlıklı bir ömür süreceğine işaret eden rüya, iyi insanlarla beraber olacağına dikkat çeker. Özellikle maddi sorunların, bu insanların desteği sayesinde çözüleceğine işarettir.

Rüyada beşik görmek, huzurlu bir aile hayali kuran kişiye işaret eder. Rüya sahibinin, iyi bir aileyi arzuladığına ve istediğine işarettir. Bu arzusuna kavuşacağına ve hayırlı olayların hayatını saracağına delalet eder. Boş beşik salladığını gören kişinin, sıkıntıya gireceğine ve zor günler geçireceğine işarettir. Üstelik düşmanlarından gelecek hamleye, bu hamlenin gücüne ve yenileceğine delalet eder.

rüyada beşik salladığını görmek

Rüyada beşik salladığını görmek, iyi farklı şekilde tabir edilir. Eğer sallanılan beşiğin içinde bebek varsa, bu iyi ve güzeldir. Rüya sahibinin şansının yaver gideceğine ve hayırlı günler geçireceğine işaret eder. Eğer sallanılan beşiğin içinde bebek yoksa, bu kötü günlerin ve uğursuzluğun habercisidir. Bkz. Bebek

rüyada beşik kurmak

Hayatının değişeceğine ve gelişeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına işarettir. Özellikle iş yaşamında yaşayacağı gelişmelerin, geleceğini büyük ölçüde etkileyeceğine işaret eder.

bebek odası ve beşik

rüyada beşik almak

Hayatının huzurla dolacağına işaret eder. Rüya sahibinin, iyi insanlarla beraber olacağına ve rahatlayacağına işarettir. Üstelik hayırlı bir evladının olacağına işaret eden rüya, bu evlatla gurur duyacağına dikkat çeker.

rüyada beşiğin kırıldığını görmek

Kötü haberlere ve sıkıntıya işaret eder. Rüya sahibinin üzüleceğine ve keyfinin kaçacağına işarettir. Üstelik alacağı bu kötü haberin etkisinde, bir süre kalacağına işaret eder.

Beşik kertmesi görmek

Sıkıntıların ve dertlerin biteceğine işaret eder. Rüya sahibinin, sevdiği ve değer verdiği bir insandan destek alacağına, bu sayede sıkıntılarından kurtulacağına işarettir. Üstelik bu insana minnettar olacağına işaret eden rüya, bir şekilde borcunu ödeyeceğine dikkat çeker.