Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada beyaz görmek rüya tabiri için beyaz masa ve sandalye

Rüyada Beyaz Görmek

36

Rüyada beyaz görmek, iyiliklerin ve güzelliklerin habercisidir. Rüya sahibinin rahata ereceğine ve keyifleneceğine işaret eder. Aynı zamanda hayırlı haberler alacağına işaret eden rüya, beklentilerinin gerçekleşeceğine dikkat çeker. Birinin yüzünün beyaz olduğunu görmek ise, o kişinin hastalanacağına ve zor günler geçireceğine işaret eder. Beyaz kar gören kişinin, sağlık sorunlarının biteceğine ve rahata ereceğine işarettir. Eğer kar kirliyse, bu rüya sıkıntıların ve zorlukların göstergesidir.

rüyada beyaz yatak görmek

Rüyada beyaz yatak görmek, şansının yaver gideceğine ve hayırlı bir kısmetinin çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin, huzurlu ve mutlu bir evlilik yapacağına işarettir. Bu sayede rahatının yerine geleceğine, iyi insanlarla karşılaşacağına ve işlerini düzene sokacağına işaret eder.

rüyada beyaz renk görmek

Sıkıntıların ve dertlerin sona ereceğine işaret eder. Rahatlığın ve huzurun habercisidir. Üstelik manevi huzurun, hayatına hakim olacağına ve ferahlayacağına delalet eder.

büyük sütunlu beyaz alan

rüyada beyaz at görmek

Düşmanlarına ve rakiplerine karşı galip geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin, güzel ve huzurlu bir döneme gireceğine işarettir. Üstelik rakiplerine karşı yapacağı hamlenin, iş yaşamında büyük gelişmeler yaşamasına neden olacağına dikkat çeker.

Beyaz elbise görmek

İyi ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin hayırlı işler yapacağına ve güzel insanlarla beraber olacağına delalet eder. Üstelik niyetinin temiz olduğuna işaret eden rüya, kalp temizliğinin, yüzüne vuracağına dikkat çeker.

Beyaz köpek görmek

Hayırlı bir arkadaşın habercisidir. Rüya sahibinin çevresinde bulunan, iyi yürekli ve temiz kalpli dosta işaret eder. Üstelik bu insanın, her konuda kişiye destek olacağına ve onun sıkıntılarını gidereceğine dikkat çeker.