Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bez görmek rüya tabiri için dizilmiş bezler

Rüyada Bez Görmek

80

Rüyada bez görmek, yeni işlere işaret eder. Rüya sahibinin dilediği gibi bir hayata sahip olacağına işarettir. Aynı zamanda çalışkan ve azimli olan rüya sahibinin, iş yaşamında büyük başarılara imza atacağına işaret eder. Geleceğinin her anlamda güzel ve iyi olduğuna işarettir. Hatta fırsatları görmesiyle beraber yeni iş fırsatlarını kovalayacağına ve her şeyi bir düzene sokacağına işaret eder. Bu sayede mutluluğunun günden güne artacağına ve yeni insanlarla tanışacağına dikkat çeker. Yeni girişimlerin ve fırsatların habercisidir. Bu yüzden kişinin, gözlerini dört açması ve fırsatları görmesi gerekir.

rüyada kirli bez görmek

Rüyada kirli bez görmek, bazı sorunlara işaret eder. Özellikle toplum içinde rezil olacağına ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Bu yüzden zor günler geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işaret eder. Aynı zamanda özgüveninin azalacağına ve insan içine çıkmaya utanacağına delalettir.

rüyada toz bezi görmek

Rüyada toz bezi görmek, sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Özellikle maddi sorunlara işaret eden rüya, günden güne her şeyin daha zor olacağına işaret eder. Mutsuzluğa ve huzursuzluğa işarettir. Bu yüzden rüya sahibinin kararlarını verirken, daha dikkatli olması gerekir. Ayrıca çevresine yeni insan katarken, dikkat etmesi ve iyi tanıması önemlidir.

temizlik ekipmanları ve bezler

rüyada bebek bezi görmek

Bebek bezi görmek, iyi ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin isteklerine ulaşacağına ve hayırlı bir evladının olacağına işaret eder. Aynı zamanda müjdeli haberler alacağına işaret eden rüya, güzel gelişmelerin hayatında yer edineceğine işarettir. Ayrıca bazı ufak sıkıntılara ve bu sıkıntıların yakın zamanda sonlanacağına işaret eder. Özellikle bazı kalp kırıklıklarına işaret eden rüya, birinin kalbini kıracağına işarettir. Bkz. Pislik

rüyada bez parçası görmek

Bez parçası görmek, zenginliğe ve rahatlığa işaret eder. Rüya sahibinin iş yaşamında elde edeceği başarı sayesinde eline yüklü miktarda para geçeceğine işarettir. Özellikle zorlu günleri bir bir atlatan rüya sahibinin, rahata ereceğine ve dilediği gibi bir hayata sahip olacağına işaret eder. Maddi olarak günden güne iyileşeceğine işaret eden rüya, daha iyi bir hayata sahip olacağına dikkat çeker.