Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bezelye görmek rüya tabiri için yeşil bezelye

Rüyada Bezelye Görmek

23

Rüyada bezelye görmek, iyiliklerin habercisidir. Rüya sahibinin, sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine işaret eder. Üstelik hayırlı olaylar yaşayacağına işaret eden rüya, keyfinin yerinde olacağına ve iyi hissedeceğine dikkat çeker. Rüyada bezelye görmek, kendine dikkat edeceğine işaret eder. Yaşam standartlarını yükseltmek için çalışacağına ve çabalayacağına işarettir. Eğer rüyayı gören erkekse, çevresine iyi davranması ve hayırlı insanlarla beraber olması gerekir. Gören kişi kadınsa, partnerine dikkat etmesi ve onu kontrol etmesi gerekir.

Rüyada Kuru Bezelye Görmek

Sıkıntıya işaret eder. Kötü haberler alacağına ve olumsuz durumlar içinde bulunacağına işarettir. Üstelik belalara ve problemlere işaret eden rüya, zarar göreceğine ve kaybedeceğine delalet eder. Zorlukların, hayatının bir parçası olacağına işarettir.

Mevsiminde Bezelye Görmek

Mevsiminde bezelye gören kişinin, hayırlı gelişmeler yaşayacağına ve keyifleneceğine işaret eder. Özellikle sağlık konusunda, güzel gelişmelerin hayatını saracağına delalettir. Hatta, ömrünü sağlık ve huzurlu bir şekilde geçireceğine işaret eden rüya, kendine dikkat etmesi gerektiğini vurgular.

Bezelye yaprağı ve bezelyeler

Mevsimi Olmayan Bir Zamanda Bezelye Görmek

Mevsimi olmayan bir zamanda bezelye gören kişinin, çevresindeki gereksiz insanları haber verir. Bu insanlardan zarar göreceğine ve zor günler geçireceğine işarettir. Özellikle iş yaşamındaki sıkıntı ve dertlerin, bu insanlar yüzünden ortaya çıkacağını haber verir.