Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bilardo görmek rüya tabiri için bilardo masası ve ıstaka

Rüyada Bilardo Görmek – Bilardo Masası Yeni Rüya Tabirleri

63

Bilardo görmek, yapacağı güzel işlere işaret eder. Rüya sahibinin hayatının tamamıyla değişeceğinin işaretidir. Beklemediği bir anda yaşayacağı gelişmelerin, rüya sahibinin hayatını değiştireceğine işaret eder. Doğru kararlar vermek için çabalayan ve elinden geleni yapan kişinin, güzel bir dönem yaşayacağının altını çizer. Ayrıca işlerine yön vereceğine ve büyük ortaklıklar yapacağına işarettir. İş yaşamında karşısına pek iyi insanlar çıkmayacağına işaret eden rüya, bu insanların kurnaz ve düzenbaz olduklarına işaret eder. Bu yüzden rüya sahibinin, bu insanlara dikkat etmesi gerekir.

Rüyada bilardo görmek, çevresinde bulunan gereksiz insanlara işaret eder. Rüya sahibinin arkadaşım dediği bu insanların, kendisini yanlış yönlendirdiğine işarettir. Hatta gelecek günlerde yaşayacağı bir sorunun, bu arkadaşları yüzünden olacağına delalet eder. Üstelik rüya sahibinin, geleceği düşünmeden hareket ettiğine ve günü kurtarmakla yetindiğine işarettir. Eğer bu tutumunu değiştirmezse, maddi olarak problemler yaşayacağına işarettir. Parasını kendi kararlarıyla yöneten kişinin, mal mülk edineceğine ve dilediği gibi bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Bilardo Masası Görmek

Bilardo masası görmek, kaynaklarını boşa harcayan kişiye işarettir. Rüya sahibinin parasını boşa harcadığına işarettir. Hatta en önemli kaynağı olan zamanını, daha boş şeylerle geçirdiğine dikkat çeker. Bu yüzden maddi sıkıntı yaşayacağına işarettir. Ayrıca ailesine zaman ayıramayacağına ve bu yüzden, kavgalar ve tartışmalar çıkacağına delalet eder. Hatta kararlarını düşünmeden verdiğine işaret eden rüya, gelecek günlerde büyük sorunlar yaşayacağına işarettir. Bu sorunlar; Yoksulluk, mutsuzluk, huzursuzluk, kaygılar ve sıkıntılardır. Eğer kişi kendisini düzeltmek için çaba harcamazsa, kimsenin kendisi için bir şey yapmayacağının da altını çizer.

Bilardo masası ve toplar

Rüyada Bilardo Topu Görmek

Bilardo topu gören kişinin, gereksiz işlere vaktini harcayacağına işaret eder. Rüya sahibini yaptığı işlerin sorumluluğunu üstlenmediğine ve önemsiz gördüğüne işarettir. Bu yüzden maddi problemler yaşayacağına ve kendini kötü hissedeceğine işaret eder. Aynı zamanda gelecek günlerin, fakirlik ve sıkıntı getirebileceğine dikkat çeker. Vaktini ve odağını işlerine yönelten kişinin, güzel ve hayırlı bir hayat geçireceğine işarettir. Parasını yönetmeyen rüya sahibinin, gelirinden çok borç alacağına ve sıkıntıya düşeceğine işaret eder.