Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bilek görmek rüya tabiri için bilek güreşi yapan adamlar

Rüyada Bilek Görmek

66

Rüyada bilek görmek, iki farklı şekilde yorumlanıp, tabir edilir. El bileği gören kişinin, rahat bir hayata sahip olacağına ve rahata ereceğine işarettir. Üstelik sıkıntıların ve dertlerin biteceğine işaret eden rüya, güzel bir döneme gireceğine ve keyifleneceğine dikkat çeker. Ayak bilediği görüldüyse, maddi kazanç elde edeceğine ve gelirinin artacağına işarettir. Hatta hayatına yeni bir soluk geleceğine, güzel günlerin rüya sahibini beklediğine delalet eder.

rüyada bilek kırılması görmek

Çevresindeki insanlarla sorun yaşayacağına işaret eder. Sıkıntıların ve dertlerin habercisi, bunlar için uyarıcıdır. Eğer kişi iş yaşamında dikkatli olmazsa, maddi kayıplar verecektir. Özellikle ortağının ihanetine uğrayacağına işaret eden rüya, adaletli davranırsa bunlarla karşılaşmayacağına delalet eder.

rüyada bilek kesilmesi görmek

Çalışmaların ve çabaların karşılığını alamayacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayallerinin suya düşeceğine, üzüntülerinin artacağına ve keyfinin kaçacağına işarettir. Üstelik kararsız kalacağına işaret eden rüya, maddi zorlukların yaklaştığına dikkat çeker.

bileğindeki saate dokunan kadın

Bilek kopması görmek

Çevresindeki gereksiz insanlardan kurtulacağına işaret eder. Çevresindeki insanların, rüya sahibini mutsuz ettiğine ve onun arkasından iş çevirdiklerine işarettir. Kişinin bunları göreceğine, onlardan uzaklaşacağına ve rahatlayacağına delalet eder. Üstelik bu durumun, ailesinde de huzurun artmasını sağlayacağına işarettir.

Bilek incinmesi görmek

Rüyada bilek incinmesi, tartışmalara ve kırgınlıklara işaret eder. Rüya sahibinin, çevresindeki insanlarla büyük tartışmalara gireceğine, insanların kırılacağına ve küslükler olacağına işarettir. Üstelik bu kırgınlıkların, uzun süre geçmeyeceğine ve bir süre görüşülmeyeceğine delalet eder.

rüyada bilek güreşi yapmak

Yoğun günlere ve çalışmalara işaret eder. Rüya sahibinin, çalışmaları ve çabaları yüzünden göze batacağına işarettir. Özellikle rakiplere ve düşmanlara işaret eden rüya, bunlardan gelecek hamleye ve kötü sözlere dikkat çeker. Eğer kişi savunmaya geçmezse, zarara uğrayacağına ve itibarının düşeceğine işaret eder. Üstelik, sıkıntıların artacağına ve keyifsiz günlerin geleceğine delalettir.