Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bilgisayar görmek rüya tabiri için dizüstü bilgisayar

Rüyada Bilgisayar Görmek

39

Rüyada bilgisayar görmek, yeni iş kapıları ve fırsatlara işaret eder. Rüya sahibinin, hayatını düzen içinde sürdüreceğine ve daha dengeli olacağına işarettir. Aynı zamanda, hayatının merkezine disiplini koyacağına işaret eden rüya, rahata ereceğine ve başarı elde edeceğine dikkat çeker. Büyük başarılar elde eden rüya sahibinin, daha iyi insanlarla beraber, yüksek bir makamda yönetici olacağına işarettir. Bilgisayarda çalıştığını gören kişinin, bazı sorunlar yaşayacağına işaret eder. Üstelik bu sorunların, hayat düzenini bozacağına ve kişiyi sıkıntıya sokacağına dikkat çeker. Aynı zamanda hayatının zor bir dönemine gireceğine, kendini kötü hissedeceğine ve üzüleceğine delalet eder.

rüyada bilgisayar klavyesi görmek

Sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin, engellerle dolu bir döneme gireceğine işarettir. Üstelik maddi zarara uğrayacağına işaret eden rüya, geçim derdine düşeceğine ve üzüleceğine işaret eder.

rüyada bilgisayar oynadığını görmek

Yoğun günler geçireceğine ve kendini unutacağına işaret eder. Rüya sahibi iş yaşamına o kadar odaklanacaktır ki, kendini ve ailesini unutacaktır. Bu yüzden sıkıntıya düşeceğine ve kötü hissedeceğine, sonrasında hatalarını düzeltmek için çabalayacağına işaret eder. Bkz. Oyun

Masaüstü bilgisayar ve büyük ekranlar

rüyada bilgisayar kırılması görmek

Hayal kırıklığı yaşayacağına ve sıkıntı çekeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, rahatsızlık çekeceğine ve üzüleceğine işarettir. Aynı zamanda engellerin, zaman kaybetmesine neden olacağına delalet eder.

Bilgisayar kasası görmek

Gelecek kaygısına ve endişelere işaret eder. Rüya sahibinin, işlerine odaklanacağına ve gözünün hiçbir şeyi görmeyeceğine işarettir. Üstelik ailesine daha az zaman ayıracağına, bu yüzden yakınmalar duyacağına delalet eder.

rüyada bilgisayar almak

Yeni iş kapılarına ve fırsatlara işaret eder. Rüya sahibinin, büyük gelişmeler yaşayacağına ve iyi hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda rahata ereceğine ve huzur bulacağına, mutluluğunun artacağına delalet eder.

Bilgisayar patlaması görmek

Maddi olarak çökmeye işarettir. Rüya sahibinin, parasını kontrol edemeyeceğine ve kaybedeceğine işaret eder. Üstelik bunalıma gireceğine ve üzüleceğine işaret eden rüya, zor ve meşakkatli günlerin, rüya sahibini beklediğine dikkat çeker.