Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada binmek rüya tabiri için erkeğin sırtına binen kadın

Rüyada Binmek

63

Rüyada binmek, geçmişin yüklerinden kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin, yoğun geçen günlerin acısını çıkaracağına işarettir. Üstelik sıkıntıların ve dertlerin biteceğine işaret eden rüya, iyi insanlarla karşılaşacağına ve hayır göreceğine dikkat çeker. Günden güne artan güzelliklerin, iyiliklerin ve hayırların habercisidir. Hatta maddi sıkıntıların sona ermesiyle beraber, rahatlayacağına ve keyfinin yerine geleceğine dikkat çeker. Sonrasında işlerine daha iyi odaklanan rüya sahibinin, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştireceğine işarettir.

rüyada ata binmek

Hayatını değiştirecek gelişmelerin olacağına işaret eder. Rüya sahibinin, büyük değişimler yaşayacağına ve keyifleneceğine işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi rahata ereceğine işaret eden rüya, güzel günlere dikkat çeker. Sonrasında gönül ilişkileri yaşayacağına, iyi bir kısmetinin çıkacağına ve ciddi düşünmeye işarettir. Bu dönemde, hayallerin ve hedeflerin gerçek olacağına işaret eder. Hayallerine ulaşmak için çabalayan rüya sahibinin, er geç dilediğini alacağına işarettir.

rüyada eşeğe binmek

Beklentilerinin gerçekleşmeyeceğine ve zarara uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibinin, maddi ve manevi gerileme yaşayacağına işarettir. Üstelik uğrayacağı zararlardan dolayı, zor günler geçireceğine ve bunalıma gireceğine işaret eder. İş yerindeki düzenin bozulacağına, insanların parasız kalacağına ve tartışmaların ortaya çıkacağına işarettir. Üstelik çabalarının sonuçsuz kalacağına işaret eden rüya, bu durumu düzeltemeyeceğine delalet eder. Yaptığı hataları tespit edip, bunlardan ders alan rüya sahibinin, yeni işler yapacağına ve daha tecrübeli olacağına işarettir. Bkz. Eşek

bisiklete binen adam

rüyada bir hayvana ters binmek

Hayvana ters bindiğini gören kişinin, tavsiyelere kulak asmayacağına işaret eder. Kendinden daha tecrübeli insanların, rüya sahibini düşüneceğine ve öğütte bulunacağına işarettir. Ancak kendin kafasına yürüyen rüya sahibinin, hata yaparak öğreneceğine ve tavsiyelerle ilgilenmeyeceğine delalet eder.

rüyada binek olmayan hayvana binmek

Bu rüyayı gören kişinin, kötü huyları olduğuna işaret eder. Çevresindeki insanların rahatsız olacağı ve üzüleceği hareketler yapacağına işarettir. Özellikle sinir kontrolü olmayan kişinin, insanları kıracağına ve sonrasında, pişman olacağına delalet eder.

rüyada vahşi ata bindiğini görmek

Vahşi ata bindiğini gören kişi, yanlış yola girer. Rüya sahibinin, doğru yoldan sapacağına ve yanlış yollarda ilerleyeceğine işarettir. Özellikle haram kazanç ve günahlara işaret eden rüya, dinden uzaklaşacağına ve sıkıntıya gireceğine delalet eder.

rüyada birinin omzuna bindiğini görmek

Birinin omzuna bindiğini görmek, insanlara adaletsiz davranacağına işaret eder. Rüya sahibinin, haksızlık yapacağına ve tepki alacağına işarettir. Üstelik insanların güvenini yitireceğine işaret eden rüya, yalnızlaşacağına ve kabuğuna çekileceğine delalet eder.