Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada böcek görmek rüya tabiri için yakın çekim böcek

Rüyada Böcek Görmek

65

Böcek görmek, sıkıntıya işaret eder. Gelecek günlerin sıkıntılı günler olacağının işaretidir. Kişinin çevresi ve ailesiyle yaşadığı sorunların, daha da büyüyeceğine işaret eder. Bu yüzden karşılıklı tartışmalardan kaçınılmalıdır. Ayrıca çevrenizde olan insanların sizi anlamayacağına ve ilgisiz bırakacağına işarettir. O halde rüya sahibinin, bu dönemlerde kendisini çok kötü hissedeceğine işaret eder.

rüyada kara böcek görmek

Kara Böcek Görmek, emeklerin karşılığını almaya işaret eder. Rüya sahibinin uzun süredir emek verdiği her şeyin başarılı olacağına işarettir. Kişinin iş hayatında ve özel hayatında olumlu gelişmeler olacaktır. Üstelik bu gelişmeler sayesinde rüya sahibinin istediği hayata kavuşacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına delalettir.

rüyada saçta böcek görmek

Saçta böcek görmek, rüya sahibinin takıntısına işarettir. Hatta kişi öyle takıntılıdır ki, kendisini aksatmaya başlamıştır. Ayrıca iş yaşamında ve özel yaşamında bu takıntısından dolayı büyük sorunlar yaşayacağına işaret eder. Kişinin olaylara karşı bakış açısını değiştirmesi ve daha olumlu bir bakış açısı elde etmesi gerekir.

rüyada bir sürü böcek görmek

Bir sürü böcek görmek, sıkıntıya ve soruna işaret eder. Kişinin uzun süredir içinde bulunduğu büyük bir tartışmanın, sonucuna bir türlü varılamayacağına işarettir. Hatta bu sorunun daha da büyüyeceğine ve içinden çıkılamaz bir hal alacağına delalettir.

rüyada böcek görmek rüya tabiri için çiçeğin üzerinde bir yusufçuk

rüyada böcek sokması

Böcek sokması, iyi bir rüya değildir. Rüya sahibinin başına gelecek bela ve şerlere işaret eder. Kişinin gelecek günlerde büyük sıkıntılar yaşayacağına ve bazı hastalıklara işarettir. Ayrıca kişinin çevresinde bulunan bazı kötü niyetli kimselerin işaretidir. Rüya sahibi bu kişilere dikkat etmelidir.

rüyada sümüklü böcek görmek

Sümüklü böcek görmek, seyahate işarettir. Rüya sahibinin bir yolculuğa çıkacağına işaret eder. Hatta kişi gittiği yeri öyle sever ki, oraya taşınmaya karar verir. İmkanları daha geniş olan bu yerde, rüya sahibi istediği gelişimi elde edecektir. Ayrıca atalete işaret eden bu rüya, kişinin çabalarıyla kurtulacağına da işarettir.

rüyada yeşil böcek görmek

Yeşil böcek görmek, kararsızlığa işarettir. Rüya sahibinin gelecek günlerde bazı sorunlarla karşılaşacağına ve bunlar hakkında kafasının karışacağına işaret eder. Kişinin bu kararsızlığı özel hayatına da sıçrayarak, bazı kişilerle arasının bozulacağına delalettir. O halde rüya sahibinin bu davranışlarını acilen düzeltmesi gerekir. Eğer bu konularda bir şey yapılmazsa sorunlar daha büyük ve içinden çıkılamaz bir hal alacaktır. Ayrıca rüya sahibinin çevresinde iyi görünen bir kişi olduğuna ve bu kişinin aslında rüya sahibinin ayağını kaydırmak istediğine işarettir. Hatta rüya sahibinin sorunlarının daha büyümesine neden olacaktır.

rüyada siyah böcek görmek

Siyah böcek görmek, mutluluğa ve bazı sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin iş yaşamında yeni gelişmeler olacağına ve bu gelişmeler sayesinde mutlulukla dolacağına işarettir. Ayrıca kişinin ileriki günlerde başına bazı talihsiz olaylar gelebileceğine ve bu olaylara karşı önceden önlem alınırsa, daha az zararla atlatılacağına işarettir.