Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada boğa görmek rüya tabiri için, siyah bir boğa

Rüyada Boğa Görmek

99

Boğa görmek, gelişmeye işaret eder. Yani rüya sahibi gelecekte finansal ve duygusal anlamda kendini geliştirir ve daha iyi bir insan haline gelir. Üstelik rüya sahibi çevresindeki insanları, kültürlü ve donanımlı insanlardan seçecektir. Bu sayede daha fazla güçlenerek, mutlu ve huzurlu bir insan olacağına işarettir. Gelecek günlerin rüya sahibine mutluluk ve iyilik getireceğine delalettir. Başka bir deyişle, bu rüya başarının basamaklarını adım adım tırmanmaya işaret eder.

Rüyada Boğa Kovalaması

Rüyada boğa kovalaması, pek iyi bir rüya değildir. Kişinin ruhsal ve fiziksel anlamda kötü hissedeceği bir dönemin habercisidir. Rüya sahibinin bazı sağlık sorunları ve ruhsal sorunlar yaşayacağına işaret eder. O halde rüya sahibi sağlığına ve maneviyatına dikkat etmelidir. Eğer dikkat etmezse, bazı sorunlar daha da büyüyerek rüya sahibini sıkıntıya sokar.

RÜYADA KIZGIN BOĞA GÖRMEK

Rüyada kızgın boğa görmek başınıza bir bela geleceğine işarettir. bu rüya, şer bir olayla karşılaşacağınıza delalettir. Boğa rüyası, belaya işarettir. Kızgın boğa, yakın zamanda başınızdan kötü bir iş geçeceğine işaret eder. Yakın bir zamanda sıkıntı verecek bir derde delalettir.

Rüyada Boğa Kesmek

Rüyada boğa kesmek, iyiliklerle yorumlanır. Kişinin kendisini her daim geliştireceğine ve kuvvet, söz sahibi bir insan olacağına işaret eder. Rüya sahibinin çalışmaları bu dönemde karşılık bulur ve çevresindeki insanlar tarafından ayrıca takdir edileceğine işarettir. Üstelik terfi edeceğine ve başarıya işaret eder. Boğayı kestiğini gören kişi, çalışmaları ve girişimleri sayesinde çok başarılı olur. Hatta istediği her şeyi elde eder ve rüya sahibi istediği güce ulaşır. Görüldüğü gibi rüya sahibinin başarısı, çok üst seviye olacaktır. Sonrasında, çevresinde bulunan insanlara yardım eli uzatacağına ve onların dertlerini dinleyeceğine işarettir.

Rüyada Boğa Öldürmek

Rüyada boğa öldürmek, kurban olarak yapılmıyorsa, kötü yorumlanır. Bu rüya bazı belalara ve kötü olaylara işaret eder. Haram yollardan kazanç elde edeceğine ve kötü hissedeceğine işarettir. Hatta bu rüya, kişinin diğer insanlar tarafından kötü bilinen ve saygı duyulmayan bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada Boğaya Bindiğini Görmek

Rüyada boğaya bindiğini görmek, çok hayırlı bir rüyadır. Bir boğaya bindiğini gören kimse dünya nimetlerinden bolca rızıklanır. Eğer boğanın üzerinde herhangi bir yük bulunuyorsa o yükün çokluğu ve türüne göre rüya sahibinin işçisi kendisine mal getirir. Boğanın üzerine bindikten sonra onunla beraber evine giren kişi hayırlara nail olur ve geliri artar.