Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada boğaz görmek rüya tabiri için boğazı ağrıyan kadın

Rüyada Boğaz Görmek

33

Rüyada boğaz görmek, bazı sıkıntılı olaylara ve dertlere işaret eder. Rüya sahibinin, zor günler geçireceğine işarettir. Üstelik karşılaşacağı kötü olayların, kişiyi üzeceğine dikkat çeker. Bu yüzden, bir süre insanlardan uzak kalacağına işaret eden rüya, daha güçlü döneceğine delalettir. Yaşayacağı sıkıntıların ardından, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına işaret eder.

rüyada boğaz şişmesi

Rüyada boğaz şişmesi, rüya sahibinin zor günler geçireceğine işaret eder. Gelirinin azalacağına ve geçim derdine düşeceğine işarettir. Aynı zamanda yaşam standartlarının düşeceğine, huzursuzluk yaşayacağına ve kendini kötü hissedeceğine delalet eder.

rüyada boğaz sıkmak

Rüyada boğaz sıkmak, sinirle konuşacağına ve kalp kıracağına işaret eder. Bu yüzden, pişmanlık çekeceğine ve kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda yanlış hareketlerde bulunacağına işaret eden rüya, insanları rahatsız edeceğine dikkat çeker. Hareketlerine çeki düzen vermesi gerekir.

rüyada boğazı kesildiğini görmek

Rüyada boğaz kesilmesi, hayallerine ve hedeflerine ulaşacağına işarettir. Rüya sahibinin, güzel bir döneme gireceğine ve keyifleneceğine işaret eder. Aynı zamanda huzurunun yerinde olacağına işaret eden rüya, rahat bir ömre dikkat çeker.

rüyada nefes almak

Rüyada nefes almak, insanlara karşı iyi davranacağına ve onları kırmaktan kaçınacağına işaret eder. Bu sayede, onların takdirini kazanacağına işarettir.