Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada boğazlamak rüya tabiri için kadını boğazlayan adam

Rüyada Boğazlanmak

106

Rüyada boğazlanmak, iyi ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin çevresinde, iyi ve güzel insanların bulunduğuna işaret eder. Hatta bu insanlardan destek alacağına işaret eden rüya, keyfinin yerine geleceğine ve sıkıntılarının sona ereceğine dikkat çeker. İş yaşamındaki sıkıntıların, alacağı destek sayesinde biteceğine ve rüya sahibinin, kendine daha fazla zaman ayıracağına işaret eder. Üstelik hayallerin ve hedeflerin gerçekleşeceğine, huzurlu günlerin başlayacağına işarettir.

rüyada boğazlamak

Bu rüyayı gören kişinin, hayatında değişimler yapacağına ve kendini geliştireceğine işarettir. Hayatına yeni bir soluk katacağına, kendini yeni bir hayatın içinde bulacağına ve isteklerini gerçekleştireceğine işaret eder. Ayrıca hayırlı bir insanla karşılaşacağına, bu insana karşı yoğun sevgi duyacağı ve onunla konuşacağına delalettir.

rüyada boğazlandığını görmek

Rahatının yerinde olacağına ve güzel günler geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin karşısına, yeni iş kapıları ve fırsatların çıkacağına işarettir. Üstelik bu fırsatların, rüya sahibine büyük şans getireceğine dikkat çeker. Hatta neşesinin yerinde olacağına, işlerine daha iyi odaklanacağına ve iyi hissedeceğine işaret eder. Bkz. Boğulmak

rüyada birinin boğazlandığını görmek

Hayatında yenilikler olacağını haber verir. Rüya sahibinin, olumlu ve güzel bir dizi gelişme yaşayacağına işaret eder. Bu gelişmeler sayesinde, maddi gücünün artacağına ve hayır göreceğine işarettir. Hatta gelirinin artacağına işaret eden rüya, zenginleşeceğine ve geçim derdinden kurtulacağına dikkat çeker.

rüyada çocuğunun boğazlandığını görmek

Hayırlı evlada işaret eder. Rüya sahibinin, iyi ve güzel çocuklarının olacağına işarettir. Ayrıca yaşadığı yeri güçlendireceğine ve kalkındıracağına işaret eden rüya, o çevrede sevilen ve tanınan bir insan olacağına işaret eder. Üstelik itibar sahibi olacağına, insanlara tavsiyeler vereceğine ve liderlik yapacağına delalettir.

rüyada bir hayvanın boğazlandığını görmek

Hatalara ve yanlışlara işaret eder. Rüya sahibinin, maddi olarak zayıflayacağına işarettir. Üstelik işlerinde başarısız olacağına, keyfinin kaçacağına ve sıkıntıya gireceğine işaret eder. Aynı zamanda yanlış yollardan ilerleyeceğine ve doğru yolu unutacağına işarettir.