Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada boğmak rüya tabiri için boğulan kadın

Rüyada Boğmak – Birini Ve Kedi Boğmak Yeni Rüya Tabiri

66

Boğduğunu görmek, çevredeki insanların zararına işarettir. Rüya sahibinin çevresindeki insanlar yüzünden, zorlu ve sıkıntılı bir duruma düşürüleceğine işarettir. Hayatının zor bir döneme gireceğine işaret eden rüya, buna neden olanları hayatından çıkaracağına işaret eder. Ayrıca rüyada boğmak, bu insanları çevresinden uzaklaştırmakta geç kaldığına işarettir. Bu yüzden sıkıntılar yaşayacağına ve maddi olarak zor bir duruma düşeceğine delalet eder. Bu insanların hayatında açtığı derin yaraların, uzun süre devam edeceğine ve bir türlü kapanmayacağına dikkat çeker.

rüyada birisini boğduğunu görmek

Birisini boğduğunu görmek, sıkıntıya ve derlete işaret eder. Rüya sahibinin akrabasından yardım isteyeceğine ve destek alacağına işarettir. Yaşadığı problem ve sıkıntıların aldığı destek sayesinde, çözüme ulaşacağına ve rahata ereceğine işaret eder. Kötü ve sıkıntılı olayların yaşanmasıyla beraber, rüya sahibinin dersler alacağına da dikkat çeker. Aynı zamanda yaşanacak mutluluk ve huzurun işaretidir.

rüyada kedi boğduğunu görmek

Kedi boğduğunu gören kişinin, yalan sözler duyacağına ve arkasından konuşulacağına işaret eder. Ayrıca bu kötü olaylardan dolayı, sıkıntıya gireceğine ve zor günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda yaşayacağı bu sıkıntıların, uzun süre devam edeceğine ve bazı insanlarla tartışmalar yaşayacağına dikkat çeker. Bu zorlu günlerin, rüya sahibine büyük dersler vereceğine işarettir. Bu sayede diğer insanlara karşı daha dikkatli olacağına işaret eden rüya, yavaş yavaş iyileşmeye dikkat çeker.

rüyada bebek boğduğunu görmek

Bebek boğduğunu görmek, çok büyük sıkıntıların işaretidir. Rüya sahibinin günden güne kötüye gideceğine işaret eden rüya, büyük zararlara ve problemlere dikkat çeker. Aynı zamanda maddi sıkıntılara ve sevdiği insanlarla arasında çıkacak problemlere işaret eder. Tartışmaların ve dargınlıkların olacağına işarettir. Ayrıca rüya sahibinin zor duruma düşmesine neden olacak, sıkıntılar yaşayacağına dikkat çeker. Her gün daha kötü bir hal alacağına işaret eder.

denizde boğulan insan

rüyada yılan boğduğunu görmek

Yılan boğduğunu gören kişinin, bir belayı tepeceğine işarettir. Kişinin başına gelecek bir beladan, sakınacağına ve kurtulacağına dikkat çeker. Çevresinde bulunan kötü insanların, rüya sahibinin ayağını kaydırmak isteyeceğine ve kötülük yapacaklarına işarettir. Bu insanların yapacaklarını önceden fark edeceğine ve kurtulacağına dikkat çeker.