Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada boğulmak rüya tabiri için boğulan insan

Rüyada Boğulmak

91

Rüyada boğulmak, hatalara ve yanlışlara işarettir. Rüya sahibinin, işlediği günahların ve hatalarının cezasını çekeceğine işaret eder. Aynı zamanda maddi ve manevi sıkıntıların, rüya sahibinin hayatını saracağına işarettir. Suya batıp çıktığını ve tekrar aynı şeylerin olduğunu gören kişinin, dininden uzaklaştığına işaret eder. Dini sorumluluklarını yerine getirmeyen rüya sahibinin, iç huzursuzluk ve sıkıntı çektiğine işarettir. Sonrasında hatalarından ders alacağına işaret eden rüya, hatalarını tekrarlamamak için elinden geleni yapması gerektiğine dikkat çeker.

Rüyada suda boğulmak, genel anlamıyla hatalarından bahseder. Özellikle geçmişteki hataların, günümüzü etkileyeceğine işarettir. Eğer üzerinde yeşil bir elbise varsa ve boğulmadan çıkabildiyse, bu ilim sahibi olacağına ve kendini geliştireceğine işaret eder. Temiz bir suda boğulduğunu gören kişinin, işleri düzene girer ve rahatlar. Üstelik keyfinin yerine geleceğine ve isteklerinin gerçekleşeceğine işarettir. Boğulduğu su kirli ve kötü haldeyse, bazı gereksiz düşüncelerin ve zaman kaybının habercisidir.

Rüyada Suda Boğulmak

Rüyada suda boğulmak, suyun durumuna göre anlam kazanır. Eğer su temiz ve güzel bir su ise, hayırların ve güzelliklerin habercisidir. Sıkıntılarının bir bir biteceğine ve engelleri aşacağına işaret eder. Üstelik keyfinin yerinde olacağına, huzurunun daim olacağına ve güzel günlerin rüya sahibini beklediğine işarettir. İş yaşamını düzene sokan rüya sahibinin, atacağı adımlar sayesinde zenginleşeceğine de işaret eder. Eğer görülen su bulanık ve pis bir su ise, maddi kayıplara ve huzursuzluğa işarettir. Zor günlere, hatalara, yanlışlara, geçim derdine ve üzüntüye işaret eder. Bazı belalarla karşılaşacağına işaret eden rüya, engelleri aşmakta zorlanacağına dikkat çeker. Bkz. Batmak

suyun altında boğulan kadın

Rüyada Banyoda Boğulmak

Sıkıntıların ve dertlerin, birden bire geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin beklemediği anda, büyük sıkıntılar çekeceğine işarettir. Üstelik bu sıkıntıların, rüya sahibini yıpratacağına ve mutsuz edeceğine işaret eder. Bunalıma gireceğine işaret eden rüya, hayal kırıklıklarına ve hedeflerinin gerçekleşmeyeceğine dikkat çeker. Günden güne artan problemlerin, aile içinde de sıkıntılara yol açacağına işarettir. Hatta küslüklerin artacağına, insanların kırılacağına ve üzüleceğine işaret eder. Maddi problemlerin baş göstermesiyle beraber, parasal sıkıntıların artacağına ve geçim derdinin bir süre devam edeceğine işarettir. Hatta iş yaşamında yapacağı yanlış hamlelerin, büyük zararlara ve problemlere yol açacağına delalet eder. Yapacağı hataların ve yanlışların, ailesinin ve kendinin üzülmesiyle sonuçlanacağına da işarettir.

Rüyada Barajda Boğulmak

Tavsiyelere uymayacağına ve hatalarından ders almayacağına, bu yüzden maddi ve manevi sıkıntılara çekeceğine işaret eder. Aynı zamanda zarara uğrayacağına işaret eden rüya, zorlu günlerin rüya sahibini beklediğine dikkat çeker. Üstelik sıkıntıların artmasıyla beraber, aile içi problemlerin artacağına ve kırgınlıkların olacağına işaret eder. Tartışmaların, rüya sahibinin hayatını saracağına dikkat çeker. Hatta sorun ve tartışmalardan dolayı, insanların birbirine düşeceğine delalet eder. Artan problemlerin, rüya sahibini üzeceğine ve mutsuz edeceğine de işarettir.

Rüyada Berrak Suda Boğulmak

Hayırlı gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve rahatlayacağına işarettir. Aynı zamanda çevresi tarafından sevilen bir insan olacağına, insanlarla iyi geçineceğine ve mutluluğunun artacağına delalet eder. Çevresiyle iyi geçinen rüya sahibinin, onların desteğini alacağına da işarettir. Hatta zor bir anında, çevresinde alacağı destek sayesinde rahata ereceğine işaret eder. Sıkıntıların bir bir biteceğine, mutluluğun hayatını saracağına ve kendini iyi hissedeceğine işarettir.

Rüyada Bulanık Suda Boğulmak

Sıkıntılı günlerin habercisidir. Rüya sahibinin zor ve meşakkatli günler geçireceğine, keyifsiz olacağına ve neşesini kaybedeceğine işaret eder. Aynı zamanda kırgınlıkların artacağına işaret eden rüya, fırsatları kaçıracağına ve iş yaşamındaki düzenin bozulacağına dikkat çeker. Hatta duyacağı kötü sözlerin, rüya sahibini mutsuz edeceğine, keyfini kaçıracağına ve üzeceğine işarettir. Çevresinden duyacağı bu sözlerin, özellikle aile içi huzuru etkileyeceğine dikkat çeker.

Rüyada Denizde Boğulmak

Rüyada denizde boğulduğunu görmek, zorlukları bir bir aşacağına işaret eder. Rüya sahibinin büyük hareketler yapacağına, başarılar elde edeceğine ve işini yoluna sokacağına işarettir. Üstelik eline güzel fırsatların geçeceğine işaret eden rüya, maddi ve manevi rahatlığa dikkat çeker. Sağlık sorunlarıyla karşılaşmayacağına, atlatacağına ve ömür boyu sağlıklı olacağına işarettir. Denizde boğulduğunu görmek, geçimişin yüklerini hala sırtlandığına dikkat çeker. Bu yüzden tükenmiş hisseden rüya sahibinin, huzursuz olacağına işarettir.

Rüyada Gölde Boğulmak

Bazı sorunların ve güvensizliğin habercisidir. Rüya sahibinin, çevresinin güvenini kaybedeceğine işaret eder. İnsanların gözünden düşeceğine ve onları zarara uğratacağına işarettir. Bu yüzden mutsuz olacağına işaret eden rüya, hatalarını telafi etmek için uğraşacağına işaret eder.

Rüyada Bataklıkta Boğulmak

Maddi ve manevi dertlerinin çoğalacağına işaret eder. Rüya sahibinin kötü haberler alacağına, üzüleceğine ve mutsuz olacağına işarettir. Ayrıca yaşayacağı problemlerin, rüya sahibinin hayatının her alanını etkisi altına alacağına delalet eder. Haksızlık edeceğine, insanları kıracağına ve küslüklerin artacağına dikkat çeker.

Rüyada İple Boğulmak

Yoğunluğa ve yıpranmaya işaret eder. Rüya sahibinin yoğunluktan sıkılacağına, tükeneceğine ve yorulacağına işarettir. Ayrıca ailevi problemlerin baş göstereceğine işaret eden rüya, insanlara zaman ayıramayacağına ve bazı yanlış işler yapacağına dikkat çeker. Hatta yanlış yollara sapan rüya sahibinin, haram yoldan gelir elde etmeye çalışacağına ve hezimete uğrayacağına işarettir.

rüyada ölüm görmek rüya tabiri için suyun altındaki kadın

Rüyada Kumda Boğulmak

Beklenmedik bir anda, sıkıntıların ve problemlerin baş göstereceğine işaret eder. Rüya sahibinin geçim derdi çekeceğine ve huzurunun kalmayacağına işarettir. Ayrıca hataların ve yanlışların, rüya sahibinin zor günler geçirmesine neden olacağına delalet eder. Çevresindeki insanlar tarafından yargılanacağına, onları hayal kırıklığına uğratacağına ve mutsuz olacağına işarettir. Üstelik zarar edeceğine ve yaşam standartlarının düşeceğine, tartışmaların artacağına, küslükler olacağına ve insanların birbirine güvenmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Bir Şey Yerken Boğulmak

Maddi ve manevi kazancı haber verir. Rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, yüksek kazanç elde edeceğine ve huzurlu olacağına dikkat çeker. Ayrıca çevresindeki insanlar tarafından sevileceğine ancak, yakın bir arkadaşı tarafından ihanet göreceğine işaret eder. Bu yüzden üzülen rüya sahibinin, bir süre bu olayın şokunu atlatamayacağına işarettir. Hatta kolay kolay insanlara güvenemeyeceğine, temkinli yaklaşacağına ve dikkatli olacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin, iş hayatında bazı problemler yaşayacağına da işarettir.

Rüyada Boğulup Ölmediğini Görmek

Mutluluğun ve huzurun, hayatına hakim olacağına işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine, ailesiyle mutlu olacağına ve kendini iyi hissedeceğine işarettir. Ayrıca konumunun yükseleceğine işaret eden rüya, hayırlı haberlerin ve güzelliklerin göstergesidir. İş yaşamında atacağı adımların ve göstereceği çabaların, rüya sahibini dilediği konuma çıkaracağına delalet eder.

Rüyada Denizde Boğulan Birini Kurtarmak

Denizde boğulan birini kurtarmak, hayallerine ve hedeflerine ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir iş yaşamına sahip olacağına, hayırlar göreceğine ve keyifleneceğine işarettir. Ayrıca yüksek kazanç elde edeceğine işaret eden rüya, gelirinin artacağına ve geçim sıkıntısının biteceğine delalet eder.

Rüyada Denizde Boğulmak Üzereyken Kurtulmak

Sorunlar yaşayacağına ve zor günler geçireceğine işaret eder. Maddi ve manevi sıkıntıların artacağına ve rüya sahibinin üzüleceğine işarettir. Ayrıca dertlerinin çoğalacağına işaret eden rüya, maddi kayıpların ve zararların habercisidir. Bu yüzden üzüleceğine ve kendini kötü hissedeceğine işaret eder. Hatta çevresindeki bir insanın ihanetine uğrayacağına ve büyük bir şok yaşayacağına işarettir.

Rüyada Biri Tarafından Boğulmak

Sıkıntılara ve dertlere işarettir. Rüya sahibinin zor zamanlar geçireceğine ve işlerinin bozulacağına işaret eder. Ayrıca maddi kayıplar vereceğine ve imkanlarının daralacağına işaret eden rüya, isteklerinin gerçekleşemeyeceğine dikkat çeker. Hatta düşman ve rakiplerin, bu durumu fırsat göreceğine ve hamle yapacaklarına işaret eder. Rüya sahibinin dikkatli olması, düşünerek adım atması ve doğru kararı vermek için çabalaması gerekir.

Rüyada Biri Tarafında Elle Boğulmak

Sorunlu günlere ve sıkıntılara işarettir. Rüya sahibinin, sağlığının bozulacağına ve işlerinde, düzen kalmayacağına işaret eder. Bu yüzden hayallerine bir süre daha kavuşamayacağına işaret eden rüya, çevresinden destek alacağına ancak, bunun da işe yaramayacağına dikkat çeker. Rüya sahibinin çabalaması, emek vermesi ve çalışması gerekir. Aksi halde sorunların büyüyeceğine ve hayatında uzun süre var olacağına işarettir.