Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada boks görmek rüya tabiri için yumruk atan adam

Rüyada Boks Görmek

19

Rüyada boks görmek, bazı sağlık sorunlarına işaret eder. İş ve hayat yoğunluğundan, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına işarettir. Bu yüzden sıkıntı çekeceğine işaret eden rüya, korkularının baskısı altına kalacağına delalet eder. Endişeli ve kaygılı günlerin, rüya sahibini beklediğine işarettir. Hatta, vermesi gereken kararları verirken zorlanacağına, karasız kalacağına ve yerinde sayacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin, hayat zevkinin kalmayacağına işarettir. Bu yüzden sinirli olacağına, çevresindeki insanları kıracağına ve üzeceğine işaret eder.

rüyada boks maçı izlediğini görmek

İnsanlardan desteğini esirgeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, güçlü ve kuvvetli bir yapısının olduğuna, ancak çevresindeki insanlara destek olmaktan kaçındığına işarettir. Bu yüzden tepki alacağına ve iğneli laflar duyacağına işaret eden rüya, içinden gelirse yapacağına dikkat çeker. Onları takmaması ve önüne bakması gerekir. Bkz. Kavga

boks eldivenini öpen kadın

rüyada boks yaptığını görmek

Düşmanlarına ve rakiplerine karşı mağlup olacağına işarettir. Bu yüzden, aile içi düzenin ve huzurun biteceğine dikkat çeker. Üstelik, maddi olarak gerileme dönemine gireceğine işaret eden rüya, huzursuz ve mutsuz günlerin göstergesidir. Yapacağı yatırımların ve alacağı risklerin, sonuç getirmeyeceğine de işaret eder. Bu yüzden üzüntüsünün artacağına, insanlardan uzaklaşacağına ve bir süre yalnız kalacağına işarettir. Ayrıca ruhsal yorgunluk yaşayan rüya sahibinin, bunalıma gireceğine ve işlerinden uzak kalacağına delalet eder.