Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada bomba görmek rüya tabiri için taşların arasında duran el bombası

Rüyada Bomba Görmek

203

Rüyada bomba görmek, kişinin varlıklarını tükettiğine işaret eder. Rüya sahibinin parasını israf ederek yoksullaşacağına delalettir. Üstelik bu tamamıyla kişinin gereksiz para ve zaman harcamasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin gereksiz yere para harcamaları yaptığından dolayı gelecek günlerde başkalarından yardım isteyeceğine de işaret eder. Rüya sahibi tüm varlıklarını tüketir ve aklı ancak o zaman başına gelir.

rüyada bomba patlaması

Rüyada bomba patlaması, kişinin hayatında yaşanacak olan büyük gelişmelerin işaretidir. Rüya sahibinin iş hayatında ve sosyal hayatında çok büyük değişiklikler yaşayacağına işaret eder. Bundan böyle çok farklı bir yaşam içerisinde olacağına delalettir. Kişinin bir proje sayesinde herkes tarafından tanınacağına işaret eder. Üstelik kişinin bolluk ve bereket içinde bir yaşam süreceğinin işaretidir. Ancak bazı kararlar konusunda dikkatli olması gereken rüya sahibi, doğru kararlar için iyice düşünmelidir.

Rüyada el bombası görmek

Rüyada el bombası görmek, sadık dosta işarettir. Kişinin hayatını kolaylaştıran, ona her türlü yardımı sağlayan ve her şeyini anlatabileceği bir insana işarettir. Ayrıca bolluk ve bereket ile de yorumlanır.

rüyada canlı bomba görmek

Rüyada canlı bomba görmek, kötü niyetli insanlara işarettir. Kişinin çevresinde bulunan ancak gerçek yüzünü görmediği bir arkadaşa işarettir. Rüya sahibinin ayağını kaydırmaya çalışan bu kişiden uzaklaşılması gerekir. Ayrıca bu dönemlerde kişinin karşısına çıkacak engellere işarettir. Rüya sahibinin bu sıralar birinden destek görmek isteyebileceğine de işarettir. Başka bir yoruma göre kişinin yaşadığı bu sorunlardan kurtulmak için farklı yollar denemesi ve değişik önlemler alması gerekir. Rüya sahibi bunlara rağmen parasını boşa harcayarak kendisini zor duruma sokacaktır. Gelecek zamanlarda kötü niyetli insanlardan darbe yiyecek olan rüya sahibinin, zor duruma düşmemek için para konusunda daha dikkatli davranması gerekir.

Rüyada bomba görmek rüya tabiri için, cam kenarında duran el bombaları

rüyada bomba atmak

Rüyada bomba atmak, kişinin duygusal anlamda patlamasına işarettir. Rüya sahibinin içine kapanık ve dertlerini her zaman içine atan bir kişi olduğuna işarettir. Üstelik bu durum büyük bir sorun haline gelmiştir. Bu sıralarda kişinin bunları boşaltacağına işarettir. O halde kişinin bu duygu boşalması sırasında, sevdiği insanların kalbini kırmamak için özen göstermesi gerekir. Çünkü kırgınlıklar sorunları daha da büyütecektir.

rüyada bomba sesi duymak

Rüyada bomba sesi duymak, kişinin kötü hissedeceği durumlara işaret eder. Hiç beklemediği bir insan tarafından kötü bir söz duymaya işarettir. Ayrıca bazı şaşkınlıkla karşılayacağı şeyler duymaya ve bu konuda ne yapacağını düşünmeye başlayacağına işaret eder.

rüyada bomba düşmesi

Rüyada bomba düşmesi, iyi bir rüya değildir. Kişinin yaşayacağı bazı zor durumlara işaret eder. Üstelik bu durumlardan dolayı fazlaca tükenecek olan rüya sahibinin bazı destekler arayabileceğine işarettir

rüyada bombadan kaçmak

rüyada bombadan kaçmak, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Kişinin başına gelen tüm bela ve şerden kurtulacağına işaret eder. ayrıca bu rüya üzülmeye ve bazı olaylardan dolayı mutsuz olacağına delalettir. Eğer rüya sahibi bombadan kaçmayı başarırsa, yaşayacağı olaylardan kurtulacağına işarettir. Bombadan kurtulamadıysa, bazı hiç beklemediği anda kötü olayların gerçekleşeceğine ve rüya sahibini derinden etkileyeceğine işarettir. Eğer bomba patladığında diğer insanlar zarar gördüyse, bu yakın çevresizde yaşanacak olan kötü bir olayın işaretidir. Rüya sahibi herkesi bu konuda uyarmalı ve önlem alınmalıdır.