Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada boncuk görmek rüya tabiri için renkli boncuklar

Rüyada Boncuk Görmek

65

Rüyada boncuk görmek, mutlu olaylara işarettir. Rüya sahibinin ileriki günlerde mutlu olacağı ve sevineceği gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Ayrıca çevresinde ve iş yaşamında karşısına fırsatlar çıkacağına ve bu fırsatları değerlendireceğine işarettir. Rüyada boncuk görmek, hayırlı kısmet, rahat ve ferah bir ömre işarettir. Kişinin her zaman güzel olaylar yaşayacağına ve kötü niyetli insanlardan uzak duracağına işaret eder. Başka bir yoruma göre, çevresinde bazı kötü niyetli kimseler olduğuna ve rüya sahibine zarar vermek istediklerine işarettir.

Rüyada nazar boncuğu görmek

Rüyada nazar boncuğu görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin hayalini kurduğu ve istediği her şeye kavuşacağına işaret eder. Ayrıca kişinin çalışmaları ve emekleri karşılığını bulur ve istediği yerlere gelir. Üstelik kişinin bunlarla kalmayıp, muhteşem gelişmeler yaşayacağına ve hayatında hiç olmadığı kadar mutlu olacağına işaret eder. Üstelik, çevresinde ve ailesinde sevilen ve saygı duyulan bir kişi olduğuna, insanların rüya sahibinin sözlerini önemsediklerine ve ona saygı duyduklarına işarettir.

Rüyada Boncuk Toplamak

Rüyada boncuk toplamak, kişinin çalışmaları ve çabalarına işaret eder. Rüya sahibi neyin üstüne çalışıyorsa çalışsın, azmi ve istikrarıyla onu elde edeceğine işarettir. Ayrıca bu çalışmaların karşılığını fazlasıyla alarak, mutlu olacağına da işaret eder.

Rüyada boncuk dizmek

Rüyada boncuk dizmek, hayallere ve isteklere işarettir. Rüya sahibinin büyük idealleri ve gerçekleştirmek istediği hayalleri vardır. Üstelik, hayalleri için yeterli çabayı göstererek, tüm istediklerine kavuşacağına işaret eder.