Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada börek görmek rüya tabiri için unlu börek

Rüyada Börek Görmek

26

Rüyada börek görmek, iyiliklere ve bazı olumsuzluklara işaret eder. Rüya sahibinin, güzel olaylar yaşayacağına ve keyifleneceğine işarettir. Aynı zamanda bazı olumsuz gelişmeler yaşayacağına işaret eden rüya, genel anlamda parlak bir geleceğe dikkat çeker. Üstelik günden güne iyileşeceğine ve değişeceğine işarettir. Bu değişimin, hayatına hayır ve bereket getireceğine işaret eder. Bu yolda; motivasyonunun düşeceğine, üzüleceğine, yalnız kalacağına, insanlardan uzaklaşacağına ve sıkıntı çekeceğine ancak, mükafatını alacağına delalettir. Bu yüzden çalışması, sabır etmesi ve ilerlemesi gerekir. Sonrasında, rüyada börek görmek; yaşam standartlarının yükseleceğine ve imkanlarının genişleyeceğine dikkat çeker. Çevresindeki kötü insanların, asılsız dedikodular ortaya atacağına ve hasetlik yapacaklarına işarettir. Kişinin, bu insanlardan uzak durması ve umursamaması gerekir.

rüyada börek satın almak

Yüksek kazanç elde edeceğine ve büyük başarılara imza atacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin, büyük bir işe girişeceğine ve hayır göreceğine işarettir. Aynı zamanda gelir artışı yaşayacağına işaret eden rüya, geçim derdinin sona ereceğine dikkat çeker. Bkz. Biriyle Yemek Yemek

rüyada börek yapmak

Çalışacağına ve çaba göstereceğine işarettir. Rüya sahibinin, ekmeğini taştan çıkaracağına ve elinden geleni yapacağına delalet eder. Üstelik, büyük hayırlar göreceğine ve kendini geliştireceğine işarettir.

tabaktaki börek ve soslar

rüyada börek yemek

Yeni iş kapıları ve fırsatları göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin, kendini geliştireceğine ve hızla ilerleyeceğine işarettir. Sonrasında, kendi işini kuracağına işaret eden rüya, keyfinin yerine geleceğine ve geçim derdinin biteceğine dikkat çeker.

rüyada börek kesmek

Cömertliğinin, insanlar tarafından takdir edileceğine işaret eder. Rüya sahibinin, eli açık ve yardımsever bir insan olacağına, insanlara destek vereceğine dikkat çeker.

rüyada börek vermek

Birine fayda göstereceğine ve destek alacağına işaret eder. Rüya sahibinin, biriyle işe girişeceğine ve kazanç elde edeceğine dikkat çeker.