Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bornoz görmek rüya tabiri için kırmızı bornozlar

Rüyada Bornoz Görmek

25

Rüyada bornoz görmek, hayırlı rüyalardandır. Rüya sahibinin iyi ve güzel insanlarla beraber olacağına, onlardan fayda göreceğine işaret eder. Aynı zamanda hayallerine ve hedeflerine ulaşacağına işaret eden rüya, bu insanların desteğini alacağına dikkat çeker. Üstelik alacağı destek sayesinde, sıkıntılarından ve problemlerden hızla kurtulacağına, kariyerinde hızla ilerleyeceğine delalet eder.

rüyada bornoz giydiğini görmek

Rüyada bornoz giydiğini gören kişinin, sorumluluk alacağına ve çalışacağına işaret eder. Rüya sahibinin emek vereceğine ve çabalayacağına işaret eden rüya, başarı elde edeceğine dikkat çeker. Üstelik bu başarının, çevresi tarafından takdir edileceğine de işarettir.

rüyada bornozla kurulandığını görmek

Rüyada bornozla kurulanmak, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Hatalarından ve yanlışlarından ders alacağına, bunları düzelteceğine ve tövbe edeceğine işarettir. Üstelik günahlarından tövbe eden rüya sahibinin, dinine yakınlaşacağına ve ibadetlerini yerine getireceğine delalet eder. Sıkıntıların ve dertlerin sona ereceğine, rahat bir yaşama kavuşacağına işarettir. Bkz. Yıkanmak

bornozla diş fırçalayan kadın

rüyada eski ve kirli bornoz görmek

Karar vereceğine işaret eder. Rüya sahibinin önemli bir konuda karar vereceğine, bu kararın hayatını derinden etkileyeceğine ve düşünmesi gerektiğine işarettir. Üstelik vereceği bu kararın, iş yaşamında da büyük değişimler yaratacağına dikkat çeker. Bazen de bu rüya, hayal kırıklıklarına ve üzüntüye işaret eder. Emeklerin karşılığının alınamayacağına işarettir.

Bornoz sattığını görmek

Rüyada bornoz sattığını gören kişinin, fırsatları değerlendiremeyeceğine işaret eder. Üstelik yeni iş kapılarını görüp, bunlar hakkında bir şey yapmayacağına delalet eder. Bu yüzden üzüleceğine ve pişman olacağına işaret eden rüya, kaçırdıklarını düşüneceğine dikkat çeker.