Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada boru görmek rüya tabiri için denize açılan boru

Rüyada Boru Görmek

46

Rüyada boru görmek, kazançlarının artacağına işaret eder. Rüya sahibinin, güzel bir döneme gireceğine ve keyifleneceğine işarettir. Rüyada boru görmek; rüyayı gören kişinin yaşayacağı güzel günlerin, iyilikleri beraberinde getireceğine dikkat çeker. İş yaşamındaki gelişmelerle beraber, kazancının da artacağının habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin, her anlamda hayır ve güzellik göreceğine delalettir.

rüyada boru çalmak

Rüyada boru çalmak, çevresindeki sinsi insanlara işaret eder. Bu insanların, rüya sahibine yakın göründüklerine ancak, göründükleri gibi olmadıklarına işarettir. Bu insanlardan zarar göreceğine işaret eden rüya, ihanete uğrayacağına ve insanlara güveninin kalmayacağına dikkat çeker.

rüyada su borusu görmek

Rüyada su borusu görmek, yatırımlarından kazanç elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, maddi anlamda ilerleyeceğine ve rahata ereceğine işarettir. Üstelik yaşayacağı hayırlı gelişmelerin, hayatını daha güzel yaşamasını sağlayacağına delalet eder.

ucunda ışık olan uzun boru

rüyada musluk görmek

Rüyada musluk görmek, bolluk ve berekete işaret eder. Rüyayı gören kişinin, hayırlı olaylar içinde olacağına ve sıkıntılarından kurtulacağına işarettir. Ayrıca, yaşam standartlarının artacağına ve geçim derdinin sona ereceğine delalet eder. Huzurlu ve mutlu günlerin, rüya sahibinin hayatını saracağına işarettir. Hatta aile içi huzurun da artacağı bu dönemin, hayırlara vesile olacağına dikkat çeker.

rüyada çeşme görmek

Rüyada çeşme görmek, yüklü miktarda kazanca işaret eder. Rüya sahibinin, beklemediği bir anda, geçim derdinden kurtulacağına işarettir. Üstelik kazançlarının, uzun bir süre sıkıntılarını dindireceğine dikkat çeker. Bkz. Çeşme

rüyada conta görmek

Rüyada conta görmek, büyük başarılara işaret eder. Rüya sahibinin, kendini geliştireceğine ve hızla ilerleyeceğine işarettir. Aynı zamanda hayırlı olaylar içinde olacağına işaret eden rüya, keyfinin yerine geleceğine dikkat çeker.