Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada boşanmak rüya tabiri için birbirine arkasını dönmüş çift

Rüyada Boşanmak

48

Rüyada boşanmak, sıkıntıların ve zorlukların habercisidir. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve keyfinin kaçacağına işaret eder. Ayrıca maddi ve manevi sıkıntılarının artacağına işaret eden rüya, doğru düşünemeyeceğine ve yanlış kararlar vereceğine işarettir. Hatta bir süre yerinde sayacağına ve ilerleme gösteremeyeceğine delalet eder.

rüyada boşanmak istediğini görmek

Rüyada boşanmak istediğin görmek, maddi sıkıntıların sona ereceğine işaret eder. Geçim sıkıntısının biteceğine ve rahata ereceğine işarettir. Aynı zamanda sıkıntılı günlerin biteceğine işaret eden rüya, keyfinin yerine geleceğine ve huzurla dolacağına dikkat çeker. Bkz. Ayrılmak

rüyada aldatılmak

Dininden uzaklaşacağına ve günaha batacağına işaret eder. Rüya sahibinin, doğru yoldan sapacağına ve yanlış yollara gireceğine işarettir. Bu yüzden üzüleceğine ve sıkıntıyla dolacağına, zor günlerin rüya sahibini beklediğine işaret eder.

rüyada kavga etmek

Rüyada kavga etmek, çevresindeki insanlarla tartışacağına işaret eder. Özellikle insanların kırılacağına ve üzüleceğine işaret eden rüya, sakin olunması gerektiğini vurgular. Aksi halde kalp kırıklıklarının, telafisi olmayabilir. Ayrıca sakinliğini, ailesine karşı da korumalıdır.

elinde içki şişesi olan ve eşinden ayrılan adam

rüyada aldatmak

Rüyada aldattığını görmek, iyi ve güzel bir hayata sahip olacağına işaret eder. Rüya sahibinin, hayırlı olaylar yaşayacağına işarettir. Üstelik geçim rahatlığının, hayatını saracağına dikkat çeker.

rüyada evlenmek

Rüyada evlendiğini görmek, sıkıntılara ve dertlere işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda bazı belalarla karşılaşacağına, üzüleceğine ve kırılacağına işaret eder.

rüyada ayrılmak

Rüyada üzülerek ayrıldığını görmek, sıkıntıların ve dertlerin habercisidir. Eğer ayrılırken mutluysa, rahata ereceğine ve iyi hissedeceğine işaret eder.