Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada bulanık su görmek rüya tabiri için bulanık nehirde yüzen insanlar

Rüyada Bulanık Su Görmek

115

Bulanık su görmek, hayırsız bir rüyadır. Rüya sahibinin bazı kötü olaylar nedeniyle kendisini kötü hissedeceğine işaret eder. Ayrıca, rüyada bulanık su görmek; yakın çevresinde yaşayacağı büyük sorunlara işarettir. Bulanık su rüyası, şanssızlık ve belaya işaret eder. Eğer rüya sahibi hastaysa, daha da hastalanacağına delalettir. Üstelik kişinin maddi olarak zarar edeceğine ve hiç istemediği durumlara düşeceğine işaret eder. Başka bir yoruma göre, elinde proje olan kişinin başarısız olacağına, ticaret yapan kişinin zarar edeceğine ve çevrede yaşanacak kötü olaylara işaret eder.

Rüyada Bulanık Su İçmek

Rüyada bulanık su içmek, bazı istenmeyecek gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin bu günlerde tatsız olaylar ve büyük şanssızlıklar yaşayacağına işarettir. Üstelik rüya sahibinin, işinden çıkacağına ve maddi sorunlar yaşayacağına delalettir. Rüya sahibinin bu günlerde daha dikkatli olması ve yeni işler bularak kendisini güvende tutması gerekir. Ayrıca sağlık konusunu iyi takip etmeli ve daha önceden bu konuda önlemler almalıdır.

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek

Rüyada bulanık suda yüzmek, sıkıntılı gülere işaret eder. Kişinin gelecek günlerde aile ve çevresinde yaşayacağı sorunlar nedeniyle kendisini kötü hissedeceğine işarettir. Ayrıca, kişinin işi olmayacağına ve maddi olarak büyük sorunlar yaşayacağına işaret eder. Bu durumlardan dolayı kendisini kötü hissedecek olan rüya sahibinin, çevresindeki sorunlara bir çözüm bulması ve yeni iş kapıları araması gerekir. Üstelik rüya sahibinin maddi olarak zor duruma düştüğü bu dönemlerde, çevresinden yardım isteyebileceğine işarettir. Rüya sahibinin bu kötü durumlara karşı kendisini sakin tutması ve çabalaması gerekir.

Rüyada Bulanık Suya Düşmek

Rüyada bulanık suya düşmek, rüya sahibinin bazı kötü durumlara düşeceğine işaret eder. Kişinin gelecek günlerde kötü günler geçireceğine ve kendisini kötü hissedeceğine işaret eder. Kişinin çevresinde bazı olayların cereyan edeceğine ve bu olaylardan dolayı, kötü günler geçirmeye işarettir. Ayrıca kişinin depresyona girebileceğine ve bu zorluklardan kurtulabilmek için daha fazla çaba göstermesi gerektiğine işaret eder. Eğer kişi kendisini olayların akışına bırakırsa, daha kötü durumlar içine düşebilir.