Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bulaşık görmek rüya tabiri için bulaşık yıkayan insan

Rüyada Bulaşık Görmek

52

Rüyada bulaşık görmek, maddi ve manevi sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda planların ve hesapların bozulacağına işaret eden rüya, parasını kontrol edemeyeceğine dikkat çeker. Bu yüzen günden güne para kaybedeceğine ve imkanlarının daralacağına delalet eder. Hatta parasını kontrol edemeyen rüya sahibinin, yoksulluğa düşebileceğine işarettir. Bu yüzden hayatına çeki düzen vermesi gereken kişinin, bazı atılımlar yapması gerekir.

rüyada kirli bulaşık görmek

Rüyada kirli bulaşık görmek, tembelliğe işaret eder. Rüya sahibinin sorumluluklarını yerine getirmediğine işarettir. Bu yüzden zorlu günler geçireceğine ve sıkıntıların, ailesini de saracağına işaret eder. Kendini daha da kötü hissedecek, beklentileri yerine gelmeyecek ve umutlarını yitirecektir. Hatta insanlar tarafından yargılanacağına ve çevresindeki insanların, rüya sahibinden bir bir uzaklaşacağına delalet eder.

rüyada bulaşık yıkamak

Rüyada bulaşık yıkamak, bazı sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin yanlış kararlar vereceğine ve sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Özellikle işinde yapacağı bir hatanın, maddi kaynakların tükenmesine neden olabileceğine dikkat çeker. Bu yüzden harcamalarına dikkat etmesi ve israftan kaçınması gerekir. Aksi halde, elindeki her şeyi kaybedeceğine işaret eder.

rüyada bulaşık durulamak

Rüyada bulaşık durulamak, mutluluk ve huzurun hayatına hakim olacağına işaret eder. Dilediği gibi bir hayat yaşayacağına ve isteklerine ulaşacağına işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi rahatlığa işaret eden rüya, işlerini başarıyla tamamlayacağına işarettir. Ayrıca parasını kontrol eden rüya sahibinin, maddi kayıplardan kurtulacağına ve zarar etmeyeceğine işaret eder.

makineye dizilmiş bulaşık bardaklar

rüyada bulaşık suyu görmek

Bulaşık suyu görmek, huzura işarettir. Rüya sahibinin borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, geçmişin yüklerini sırtından atacağına işaret eder. Ayrıca hayatına yeni şeyler katacağına ve kendini geliştireceğine işarettir. Bu sayede maddi ve manevi kazanç elde edeceğine işaret eden rüya, her şeyin daha iyi olacağına dikkat çeker. Aynı zamanda yeni iş kapılarının ve fırsatların habercisidir.

Bulaşık deterjanı görmek

Bulaşık deterjanı görmek, dileklerine ve isteklerine ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayallerini gerçekleştireceğine ve güzel bir hayatın kapılarını aralayacağına işarettir. Hatta günden güne düzelen hayatının, güzellikleri de beraberinde getireceğine işaret eder. Bu sayede mutluluğunun artacağına ve emeklerinin karşılığını alacağına işarettir Bkz. Yeni Rüya Tabirleri