Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bulmak rüya tabiri için yapboz parçaları

Rüyada Bulmak

15

Rüyada bulmak, mutlu ve huzurlu bir ömre işaret eder. Rüya sahibinin, rahata ereceğine ve iyi hissedeceğine işarettir. Üstelik, keyfinin yerine geleceğine ve güzel günler geçireceğine dikkat çeker. Günden güne artan güzelliklerin, müjdeleri beraberinde getireceğine işarettir. Şansının yaver gideceğine, hayatının olumlu seyir edeceğine ve maddi olarak rahatlayacağına işaret eder.

rüyada iş bulmak

Rüyada iş bulduğunu gören kişinin, mutlu ve huzurlu bir döneme gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin, beklenmedik güzellikler içinde olacağına işarettir. Aynı zamanda şansının yaver gideceğine ve kendini iyi hissedeceğine işaret eden rüya, huzurlu bir hayatının olacağına dikkat çeker.

Rüyada altın bulmak

Rüyada altın bulmak, şanslı günlere işaret eder. Bolluk ve berekete işaret eden rüya, iyi ve güzel geçime dikkat çeker. Üstelik, sıkıntılarından kurtulan rüya sahibinin, önünü daha net göreceğine ve fırsatları değerlendireceğine delalet eder.

rüyada gümüş bulmak

Borçlarından kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin, yüksek kazanç elde edeceğine ve gelirini arttıracağına işarettir. Aynı zamanda, geçiminin rahat olacağına ve kendini iyi hissedeceğine işaret eder. Olumlu değişimlerin, hayatını saracağına işarettir. Bkz. Aramak

yan yana dizilmiş gizemli kapılar

Yiyecek bulmak

Rüyada yiyecek bir şeyler bulduğunu gören kişinin, parasını kontrol edemeyeceğine ve büyük kayıplar vereceğine işaret eder. Aynı zamanda kazanç kaybı yaşayacağına işaret eden rüya, zorlu günlerin rüya sahibini beklediğine dikkat çeker.

Kayıp eşyayı bulmak

Kayıp bir eşyasını bulan kişinin, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin, dilediği gibi yaşayacağına ve huzurlu olacağına işarettir. Ayrıca şansının yaver gideceğine işaret eden rüya, kısmetinin açılacağına dikkat çeker.

Kimsesiz bebek bulmak

Kimsesiz bebek bulmak ve terkedilmiş bebek bulmak, çevresindeki insanlardan değer göreceğine ve mutlu olacağına işaret eder. Rüya sahibinin, hayırlı işler içinde bulunacağına ve güzel insanlar tanıyacağına işarettir.