Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada bulut görmek rüya tabiri için gökyüzü ve bulutlar

Rüyada Bulut Görmek

38

Rüyada bulut görmek, sıkıntılara ve sorunlara işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda işlerinin zor bir döneme gireceğine ve büyük problemler yaşayacağına işaret eder. Bazı belalara ve uzun süreli sıkıntılara dikkat çeker. Rüyada bulut görmek, şanssızlığa ve kötü bir döneme işaret eder. Hatta uzun süre kendini toparlayamayacağına ve bunalıma gireceğine işarettir. Bu yüzden çabalamaya devam etmesi ve kendine bir çıkış yolu bulması gerekir, aksi halde sorunların daha fazla büyüyeceğine işaret eder.

rüyada bulut tutmak

Rüyada bulut tutmak, işinde bir numara olacağına işaret eder. Rüya sahibinin büyük başarılar elde edeceğine ve dilediği gibi bir hayata sahip olacağına işarettir. Aynı zamanda işlerini hızla bitireceğine ve istediği gibi bir iş çıkaracağına işaret eder. Günden güne iyi olacağına ve büyük başarılara imza atacağına işarettir. Çevresi tarafından takdir edileceğine işaret eden rüya, arkasından iyi şeyler söyleneceğine işaret eder.

rüyada bulut almak

Rüyada bulut almak, çalışmaların ve emeklerin karşılığını alacağına işaret eder. Rüya sahibinin maddi olarak rahatlayacağına ve güzel günler geçireceğine işarettir. Ayrıca gelirinin artacağına ve kısmetinin açılacağına delalet eder. Bununla beraber mutluluğun çoğalacağına ve hayatının neşeyle dolacağına dikkat çeker. Bkz. Ay

Bulutların üstten görünüşü

rüyada bulut giymek

Rüyada bulut gitmek, çok hayırlı bir rüyadır. Şansının yaver gideceğine ve dünya üzerinde ne isterse ulaşacağına işaret eder. Aynı zamanda her şeyin hayırlısını göreceğine ve muhteşem bir ömür geçireceğine işarettir. Ayrıca çevresi tarafından sevilen ve saygı duyulan bir insan olacağına, bunula beraber hasetlik yapanların da olacağına işaret eder.

rüyada bulut ve yağmur görmek

Rüyada bulut ve yağmur görmek, ailede huzura ve mutluluğa işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir hayatının olacağına ve istediği gibi yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda bolluk ve bereketin hayatına hakim olacağına işaret eden rüya, istediği gibi bir hayata sahip olacağına dikkat çeker. Maddi toparlanmayla beraber huzurun habercisidir. Hatta işlerin ve hayatın düzene gireceğine, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına ve manevi boşluğun dolacağına işaret eder.