Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada burun görmek rüya tabiri için güzel burunlu kadın

Rüyada Burun Görmek

54

Rüyada burun görmek, iş yaşamındaki gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve keyifleneceğine işarettir. Aynı zamanda sağlık sorunlarının biteceğine işaret eden rüya, problemleri çözeceğine dikkat çeker. Hatta kendine yeni bir yol çizeceğine, bu yolun rüya sahibine güzellikleri getireceğine delalet eder. Burnunu daha farklı, ince veya küçük gören kişinin, sıkıntı çekeceğine işarettir. Zor günlerin, bu kişiyi beklediğine dikkat çeker. Tanımadığı birinin burnunu görmek, çevresinden kötü sözler duyacağına ve üzüleceğine işarettir. İnsanlarla arasının açılacağını haber verir. Güzel ve iyi bir burun görmek, hayatının güzelleşeceğine işaret eder. İyi kalbe ve güzel huylara, hayırlı amellere işarettir.

rüyada büyük burun görmek

Rüyada büyük burun görmek, hayırların ve güzelliklerin habercisidir. Rüya sahibinin, yüksek kazanç elde edeceğine ve gelirini arttıracağına işaret eder. Ayrıca iş yaşamındaki başarısının, konumunu yükselteceğine ve daha iyi insanlarla beraber olmasını sağlayacağına işarettir.

rüyada burnun akması

Rüyada burnunun aktığını gören kişinin bu rüyası, iyi ve güzel insanlarla beraber olacağına işaret eder. Çevresindeki insanlardan destek alacağına, onların saygısını kazanacağına ve iyi hissedeceğine delalettir.

rüyada burnun kanadığını görmek

Maddi rahatlığa işaret eder. Rüya sahibinin, geçim derdi gibi sıkıntılardan kurtulacağına işarettir. Hatta zenginleşeceğine ve büyük başarılara imza atacağına işaret eden rüya, gücüne güç katacağına dikkat çeker.

burnunda hızma olan kadın

rüyada çirkin burun görmek

Çirkin ve kötü halde burun gören kişinin, bazı yanlışlıklar içinde olacağına ve hata yapacağına işaret eder. Üstelik insanların güvenini kaybedeceğine işaret eden rüya, üzüleceğine ve keyifsizlik yaşayacağına dikkat çeker.

rüyada burnuna sinek girmesi

Zorluklarla karşılaşacağına ve üzüleceğine işaret eder. Rüya sahibinin, zor ve engellerle dolu bir döneme gireceğine işarettir. Bu yüzden zorlanacağına ve üzüleceğine işaret eden rüya, keyfinin kaçacağına dikkat çeker.

rüyada burnunu delmek

Zorlukların ve engellerin, çevresinden alacağı yardım sayesinde biteceğine işarettir. Rüya sahibinin, iyi ve hayırlı bir insan olduğuna, bu yüzden insanların rüya sahibinden hiçbir şeyi sakınmayacağına işaret eder.