Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada büyü görmek rüya tabiri için kitaptan çıkan ışıklar

Rüyada Büyü Görmek

51

Rüyada büyü görmek, çevreye işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki insanların, kişiye zarar vermeye çalışacağına ve hileler yapacaklarına işarettir. Özellikle haset olan bu insanların, rüya sahibini fazlasıyla kıskandıklarına işaret eder. Rüya sahibinin ayağını kaydırmak isteyeceklerine ve gelecek günlerde hamle yapacaklarına işaret eden rüya, kişiye sıkıntı vereceklerine dikkat çeker.

Rüyada büyü görmek, insanlara kolayca güveneceğine işaret eder. Bu yüzden fazlasıyla ihanete uğrayan rüya sahibinin, akıllanmayacağına delalettir. Bu rüya, iyi niyeti yüzünden devamlı kaybeden kişiye işaret eder. Hatta insanların her zaman rüya sahibini şaşırttığına ve beklentilerini karşılamadıklarına işarettir. Bazı akrabalarından da zarar göreceğine dikkat çeker.

rüyada büyücü görmek

Rüyada büyücü görmek, belalara ve sıkıntılara işaret eder. Zor günler geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda bazı kötü haberler alacağına ve sıkıntıya gireceğine dikkat çeker. Günden güne her şeyin daha da bozulacağına, beklentilerinin gerçekleşmeyeceğine ve üzüleceğine işarettir. Hatta sıkıntıların bir süre devam edeceğine ve rüya sahibini tüketeceğine işaret eder.

rüyada büyü yaptırmak

Rüyada büyü yaptırmak, sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve düzeninin bozulacağına işarettir. Hayallerin ve planların gerçekleşmeyeceğine işaret eden rüya, işlerini yarım bırakacağına ve sorumluluklarını yerine getirmeyeceğine işaret eder. Aynı zamanda sıkıntıların artacağı bu dönemlerin, üzüntü ve sıkıntıyla dolacağına işarettir. Hatta üst üste gelen sorunların, hayal kırıklıklarını beraberinde getireceğine işaret eder.

elinde as kartı tutan kapüşonlu adam

rüyada kendisine büyü yapıldığını görmek

Rüyada kendisine büyü yapıldığını görmek, doğru yoldan ayrılmaya işaret eder. Rüya sahibinin yanlış yolda ilerleyeceğine ve dininden uzaklaşacağına işarettir. Aynı zamanda fazlasıyla hırsa kapılan rüya sahibinin, sıkıntıya gireceğine ve kötü hissedeceğine işaret eder. Üstelik yaşayacağı kötü günlerin, rüya sahibine büyük dersler vereceğine ve kulak vermesi gerektiğine işarettir.

rüyada büyü yapmak

Rüyada büyü yapmak, hileye işaret eder. Rüya sahibinin yanlış işler yapacağına ve günah işleyeceğine işarettir. Aynı zamanda haram yoldan kazanç elde edeceğine işaret eden rüya, günahkar olmaya dikkat çeker. Günden güne dinden daha fazla uzaklaşacağına ve iç sıkıntısı yaşayacağına işarettir. Zorlu günlerin habercisidir. Bkz. Yeni Rüya Tabirleri