Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada cadı görmek rüya tabiri için süpürgesiyle uçan cadı

Rüyada Cadı Görmek

102

Rüyada cadı görmek, iyi bir rüya değildir. Zor günlere ve sıkıntılara işaret eder. Aynı zamanda haksızlıklara uğrayacağına ve belalara işarettir. Ayrıca şanssızlık yaşayacağına, şanssızlığının hayatına hakim olacağına işaret eder. Rüyada cadı görmek, büyük üzüntülerin ve sıkıntıların habercisidir. Özellikle çevresi tarafından yargılanacağına işaret eden rüya, onların gözünden düşeceğine ve saygılarını kaybedeceğine delalet eder. Hatta zor bir durumunda çevresinden yardım alamayacağına ve gerçek dostlarını göreceğine işarettir.

rüyada cadı kadın görmek

Cadı kadın görmek, kötü ve gereksiz insana işaret eder. Özellikle çevresindeki kötü insanlara ve bunların yapacağı kötülüklere dikkat çeker. Rüya sahibinin asılsız dedikodular duyacağına ve kötü olaylarına, rüya sahibini alet etmek isteyeceklerine işarettir. Aynı zamanda bu insanların, rüya sahibine zarar vermek isteyeceğine ve onu zayıf noktasından vuracaklarına dikkat çeker.

rüyada cadı olduğunu görmek

Cadı olduğunu görmek, dertlere ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve huzursuz olacağına işarettir. Aynı zamanda hayatının hiç istemediği kadar kötüye gideceğine işaret eden rüya, günden güne kötüleşeceğine dikkat çeker. Huzursuzluğun ve mutsuzluğun habercisidir.

rüyada cadı öldürmek

Rüyada cadı öldürmek, kötü insanlara işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan gereksiz ve ikiyüzlü insanların işaretidir. Bu insanların rüya sahibinin ayağını kaydırmak isteyeceklerine ve kişiyi sıkıntıya sürükleyeceklerine delalet eder. Ayrıca yakın zamanda hamle yapacaklarına işaret eden rüya, kişinin bunu bertaraf edeceğine dikkat çeker. Çünkü bu insanların; gereksiz, dedikoducu, arsız, cahil ve saygısız olduklarına işarettir. Bkz. Uçmak

Elinde büyü kitabı olan cadı

rüyada cadı süpürgesi görmek

Cadı süpürgesi görmek, mutluluğa ve huzura işaret eder. Rüya sahibinin istediği gibi bir hayata sahip olacağına ve müjdeli haberler duyacağına işarettir. Aynı zamanda sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına işaret eden rüya, her gününün bir öncekinden güzel olacağına dikkat çeker. Her anlamda iyi ve güzel bir rüyadır, gelişmelerin olumlu olacağına işaret eder.

rüyada cadı ile konuşmak

Rüyada cadı ile konuşmak, gereksiz işlere ve hayırsız gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme gireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda zamanını boşa harcayacağına işaret eden rüya, gitgide her şeyin kötüleşeceğine işaret eder.