Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çağırmak rüya tabiri için telefon ve logo

Rüyada Çağırmak

22

Rüyada çağırmak, sıkıntıların üst üste geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin zor bir döneme gireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Ayrıca yaşayacağı kötü olaylara ve bu olayların getireceği sıkıntılara dikkat çeker. Çevresindeki insanlar tarafından hor görüleceğine işaret eden rüya, bir süre yalnız kalacağına ve planlar yapacağına işarettir. Hatalar ve yanlışlar yapan rüya sahibinin, hatalarından ders aldığı sürece iyi olacağına delalet eder. Bir hayvanı çağırdığını gören kişinin, laflarına yalan karıştıracağına işarettir. Bu yüzden, insanların güvenini kaybedeceğine dikkat çeker.

rüyada arkadaşını çağırmak

Tanınan bir arkadaşı çağırmak, bu kişiyle tartışacağına ve olumsuz konuşmalar yaşayacağına delalet eder. Ayrıca, iki taraflı kırgınlıkların olacağına işaret eden rüya, bir süre görüşülmeyeceğine ve dargınlık olacağına dikkat çeker. Bkz. Arkadaş

rüyada yardım çağırmak

Maddi zorluklar çekeceğine işarettir. İnsanlardan yardım ve destek göreceğine ancak, bir türlü sıkıntılarını atamayacağına işaret eder. Bu yüzden, üzüleceğine ve huzursuz olacağına işarettir. Hatta, sorunlarını çözmek için çabalayacağına işaret eden rüya, çabalarının sonuçsuz kalacağına dikkat çeker. İş ve özel yaşamının, bir türlü düzene girmeyeceğine işarettir.

rüyada ölü birini çağırmak

Sağlığını kaybedeceğine işaret eder. Yaptığı kötü şeylerin ve stresin, hayatını darmadağın edeceğine işarettir. Ölmüş birini çağırmak, belaların habercisidir. Günahlar işleyeceğine ve tövbe tutmayacağına delalet eder. Hatta sıkıntılarından bunalacağına, uyuyamayacağına ve hasta olacağına işarettir.