Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çakıl taşı görmek rüya tabiri için renkli çakıl taşları

Rüyada Çakıl Taşı Görmek

79

Rüyada çakıl taşı görmek, hayırların habercisidir. Maddi kazanç elde edeceğine ve keyifleneceğine işaret eder. Hatta, bu rüyayı gören kişinin, zenginleşeceğine delalettir. Rüyada çakıl taşı verdiğini gören kişinin, yüksek kazanç elde edeceğine işaret eder. Evinde bir sürü çakıl taşı olduğunu görmek ise, zenginleşeceğine ve rahata ereceğine işarettir. Yağmur gibi çakıl taşı yağdığını görmek, zengin olacağına ve büyük bir servete sahip olacağına delalet eder.

Çakıl taşı topladığını gören kişinin, hayırlı bir kısmetle dünya evine gireceğine işaret eder. Çakıl taşı attığını görmek, zarar edeceğine ve kayıplar vereceğine işarettir. Kuyuya çakıl taşı attığını görmek ise, evleneceğine ve zengin olacağına delalet eder. Küçük çakıl taşları gören kişinin, küçük bir birikim yapacağına işarettir.

Genel anlamıyla çakıl taşı rüyası, günahlarından tövbe edeceğine ve dinine yaklaşacağına işaret eder. İyi bir insan olmak için çabalayacağına ve keyifli günler geçireceğine işarettir. Hatta yaşayacağına hayırlı günlerin, daha güzel günleri beraberinde getireceğine işaret eder. Rüyada çakıl taşı görmek, iyi ve güzel rüyalardandır.