Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çakmak görmek rüya tabiri için yanan çakmak

Rüyada Çakmak Görmek

111

Rüyada çakmak görmek, hayallerine kavuşacağına işaret eder. Çalışmalarını ve çabalarını arttıracağına, projelerine ağırlık vereceğine ve büyük başarılar elde edeceğine işarettir. Aynı zamanda, kendini geliştireceğine işaret eden rüya, mutluluğunun artacağına dikkat çeker. Hayır ve bereketin habercisidir. Rüyada çakmak görmek, ufak sıkıntıları haber verir. Bu sıkıntıların, iş yaşamında ortaya çıkacağına ve hayatının her yerine dağılacağına dikkat çeker. Çabalayan ve emek veren rüya sahibinin, engelleri ve sıkıntıları hızla aşacağına delalet eder.

rüyada çakmak yakmak

Hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına işaret eder. Rüyada çakmak yakmak, büyük başarıların ve hayırların habercisidir. Üstelik, çevresindeki insanların rüya sahibine destek olacağına, sorunları beraber çözeceklerine ve hayır göreceklerine işarettir. Eğer çakmağı yakamazsa, belaların ve sıkıntıların habercisidir. Bkz. Ateş

rüyada çakmak bulmak

Rüyada çakmak bulduğunu gören kişinin, huzursuz olacağına işarettir. Kötü sözler duyacağına ve rahatsız olacağına delalet eder. Aynı zamanda, sinirine hakim olamayacağına işaret eden rüya, insanların kalbini kıracağına ve fevri davranışlar sergileyeceğine işaret eder.

rüyada çakmak taşı görmek

Kötü bir rüyadır. Çevresindeki insanlardan düşmanlık göreceğine ve keyifsizlik yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda, yaşayacağı kötü olaylarla beraber huzurunun kaçacağına dikkat çeker.

Çakmak hediye edildiğini görmek

Rüyada çakmak hediye aldığını gören kişinin, asılsız dedikodularla karşılaşacağına işaret eder. Çevresindeki insanların, rüya sahibini üzeceğine işarettir. Aynı zamanda, gereksiz insanlarla beraber olacağına işaret eden rüya, huzurunun kaçacağına dikkat çeker.