Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çamaşır görmek rüya tabiri için asılmış çamaşırlar

Rüyada Çamaşır Görmek

86

Rüyada çamaşır görmek, iyi ve güzel bir rüyadır. Şansının yaver gideceğine ve kısmetinin açılacağına işaret eder. Çamaşırını değiştirdiğini gören kişinin, rahat bir aile hayatına sahip olacağına ve hayırlı bir evlilik yapacağına işarettir. Çamaşırın yıkanması, seyahate ve iş gezilerine işaret eder. Çamaşırını dışarıya asmak, ailesinden uzak olacağına ve özlem çekeceğine işarettir. Çamaşır rüyası; hayırlı gelişmelere, rahata, mutluluk ve huzura, keyfinin yerinde olacağına ve ufak tartışmalara dikkat çeker.

rüyada kirli çamaşır görmek

Rüyada kirli çamaşır görmek, sorumluluklarını yerine getirmediğine işaret eder. Rüya sahibinin tembellik içinde geçirdiği günlere ve bu günlerin, getireceği zararlara işarettir. Özellikle iş ve eğitim hayatının, önem verilmesi ve zaman ayırılması gereken alanlar olduğuna işaret eder. Ayrıca bazı ufak hastalıklar geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir.

rüyada temiz çamaşır görmek

Rüyada temiz çamaşır görmek, hayır işlerine ve yardımlara işaret eder. Rüya sahibinin yardımsever ve iyi kalpli bir insan olduğuna işarettir. Aynı zamanda gönlünün temiz olduğuna işaret eden rüya, insanlar hakkında her zaman iyi düşündüğüne dikkat çeker. Bu sayede onlar tarafından sevileceğine ve onlara destek olacağına işaret eder. Ayrıca yardıma muhtaç olan insanlara yardım eden rüya sahibinin, saygı değer ve itibar sahibi bir insan olacağına dikkat çeker.

rüyada çamaşır asmak

Rüyada çamaşır asmak, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rahata ereceğine ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Aynı zamanda problemlerin ve sorunların bitmesiyle beraber, rahata ereceğine ve isteklerine ulaşacağına işarettir. Hatta şanssızlıkların son bulacağına işaret eden rüya, şansının yaver gideceğine ve kısmetinin açılacağına delalet eder. Bkz. Külot

İplere asılmış beyaz çamaşırlar

rüyada çamaşır yıkamak

Rüyada çamaşır yıkamak, tartışmalara ve sorunlara işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve istemediği olaylarla karşılaşacağına işarettir. Aynı zamanda sırrının ortaya çıkacağına işaret eden rüya, istemeyeceği olayların gerçekleşeceğine dikkat çeker.

rüyada çamaşır satmak

Rüyada çamaşır satmak, iyi bir rüya değildir. Sağlık problemlerine ve zor günlere işaret eder. Aynı zamanda bazı maddi sorunların ortaya çıkacağına ve isteklerinin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Uzun süre devam eden, sıkıntıların ve zorlukların habercisidir.