Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çanta görmek rüya tabiri için çantalı adam

Rüyada Çanta Görmek

92

Rüyada çanta görmek, hedeflerine ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin yüksek kazanç elde edeceğine ve rahata ereceğine işarettir. Aynı zamanda, uzun yolculuklara çıkacağına işaret eden rüya, kendini geliştireceğine ve yeni yerler göreceğine işaret eder. Üstelik, maddi ve manevi güzelliklere, ilerlemeye ve yeteneklere işarettir. Çanta düşürdüğünü ve sonra aldığını gören kişinin, mallarını satacağına ve yüksek kar edeceğine delalet eder. Deri çanta gören kişinin aile hayatına, huzur hakim olur. Aile fertlerinin iyi geçineceğine ve birbirini seveceğine işarettir Yırtık çanta gören kişi ise, kararlarını yanlış verir ve felakete sürüklenir. Kol çantası gören kişi, uzun bir yolculuğa çıkar ve kafasını toplar.

rüyada çanta almak

Hayallerine kavuşacağına ve dileklerinin gerçekleşeceğine işaret eder. Maddi ve manevi rahatlığa, güzel günlere, gelişmeye ve ilerlemeye işarettir. Aynı zamanda yüksek kazanç elde edeceğine işaret eden rüya, iş hayatında tanınacağına dikkat çeker. Kariyerine hızla ilerleyeceğine ve iş dünyasının önemli isimlerinden olacağına işarettir. Rüyada sırt çantası almak, yeni şeyler öğreneceğine ve eğitimine önem vereceğine işaret eder. Doğru kararlar vermek için çabalayan rüya sahibinin, iyi kararları sayesinde büyük gelişmeler yaşayacağına işarettir.

rüyada çantaya para koymak

Yüksek kazanç elde edeceğine ve büyük hayırlar elde edeceğine işaret eder. Rüyada çantaya para koyduğunu gören kişinin, büyük işler yapacağına işarettir. Hatta gelecek günlerde girişeceği bir iş sayesinde, gelirini arttıracağına ve daha rahat bir hayatın kapılarını aralayacağına işaret eder. Bkz. Para

yeşil çanta takan kız

rüyada çanta kaybetmek

İşlerin yarıda kalacağına ve bir süre unutulacağına işaret eder. Aile içi problemlerin, iş yaşamını kötü etkileyeceğine işarettir. Aynı zamanda, iflas etme noktasına geleceğine işaret eden rüya, stresten kaynaklı hastalıkların altını çizer. Tartışmaların ve kavgaların, hayatının her yerinde artacağına işarettir. Rüyada yeni çanta kaybettiğini gören kişinin, beklemediği bir anda aksilikler yaşayacağına işaret eder. Üstelik, sıkıntıların üst üste geleceğine, rüya sahibini zor duruma sokacağına ve üzeceğine işarettir. Maddi ve manevi problemlerin yanında, sağlığının da bozulacağına delalet eder.

rüyada kol çantası görmek

Kol çantası gören kişinin, eşiyle arasındaki muhabbeti artar. Eşine sevgisinin artacağına ve onu her an özleyeceğine işarettir. Aile içi huzurun artacağına ve güzel günler geçirmeye işaret eder. Aynı zamanda, iş yaşamındaki güzelliklere işaret eden rüya, hayırlı haberler alacağına ve keyifleneceğine dikkat çeker. Kol çantası aldığını görmek ise, hayırlı gelişmelere işaret eder. Günden güne artan sevincin, hayatını saracağına ve rüya sahibine yeni şanslar vereceğine işarettir. Ailesiyle huzurlu olan rüya sahibinin, iş yaşamında ve arkadaşlarıyla da güzel günler göreceğine delalet eder.

rüyada çanta satın almak

Destek göreceğine ve büyük gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin, yüksek kazanç elde edeceğine ve hayırlı olaylar yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine işaret eden rüya, yeni fırsatlar göreceğine dikkat çeker. Aile saadetine ve insanların mutluluğuna, hayırlı vakit geçirmeye işaret eder. Hatta akrabalar arası sorunların, bu günlerde son bulacağının habercisidir. Spor çantası satın aldığını gören kişinin, sağlıklı bir ömür geçireceğine işaret eder. Hayır ve bereket göreceğine işarettir. Üstelik, kendine dikkat eden rüya sahibinin, ömür boyu huzurlu olacağına işarettir.

rüyada açık çanta görmek

Açık çanta rüyası, hayallerine ve hedeflerine ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin, güzel çalışmalar yapacağına ve ilerleyeceğine işarettir. Üstelik, kendini geliştireceğine işaret eden rüya, azimli ve hırslı bir insan olduğuna işaret eder. Bu özellikleri sayesinde, büyük zenginliklere ulaşacağına ve dileklerine ulaşacağına işarettir.

çanta ve yanındaki eşyalar

rüyada çanta çaldırmak

Sıkıntılara ve dertlere işaret eder. Çevresindeki kötü insanlar nedeniyle, huzurunun kalmayacağına işarettir. Aynı zamanda gereksiz vakit kaybı yaşayacağına işaret eden rüya, büyük kavgalara karışacağına ve rahatsız olacağına delalet eder. Üstelik, büyüklerini üzeceğine, sinirine hakim olamayacağına ve pişmanlığının artacağına işarettir. Zarar göreceğine, üzüleceğine ve bunalıma gireceğine delalet eder. Hatta, itibarı zedelenen rüya sahibinin, insan içine çıkamayacağına işarettir. Emeklerin ve çalışmaların boşa gideceğine, iş yaşamının sıkıntıya gireceğine ve insanların üzüntü içinde olacağına işaret eder.

rüyada çanta düşürmek

Rüyada çanta düşürmek, fayda göreceğine ve kendini geliştireceğine işaret eder. Günden güne, daha iyiye gideceğine işarettir. Ayrıca aile içi huzurun yerinde olacağına ve insanların birbiriyle iyi anlayacağına dikkat çeker. Çanta düşürdükten sonra bulduğunu gören kişinin, çalışmaları sayesinde başarı elde edeceğine işaret eder. Üstelik hayallerine ulaşacağına ve kendini geliştireceğine işarettir. Hayırlı gelişmelerle beraber, dünya nimetlerinin önüne serileceğine delalet eder. Kararlarını doğru vermek için çabalayan rüya sahibinin, hayır göreceğini haber verir. Kısmetinin de açılacağına işaret eden rüya, yakın zamanda evlilik göreceğine dikkat çeker.

rüyada bir çanta para görmek

Rüyada bir çanta para gören kişinin, yüksek kazanç elde edeceğine ve bolluk içinde yaşayacağına işaret eder. Üstelik, maddi gelişmelerin hayatını saracağına işaret eden rüya, ufak zararlar edeceğini haber verir. Ancak bu zararları, hızla telafi edeceğinin altını çizer.