Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çapa görmek rüya tabiri için çiçeklerin yanındaki çapa

Rüyada Çapa Görmek

83

Rüyada çapa görmek, engelleri aşacağına ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin, önündeki problemleri hızla çözeceğinin habercisidir. Aynı zamanda, iş yaşamında tanınacağına işaret eden rüya, hayatına yeni bir sayfa açacağına ve huzuru bulacağına dikkat çeker. Hatta, çevresindeki kötü insanlardan da kurtulacağına işarettir.

rüyada çapa ile bir yeri kazmak

Rüyada çapa ile bir yeri kazmak, yeni iş kapılarına ve fırsatlara delalet eder. Rüya sahibinin yeni işlere girişeceğine ve kazanç elde edeceğine işarettir. Maddi gelişmelerin, kaynaklarının çoğalmasıyla sonuçlanacağını haber verir.

rüyada elinde çapayla dolaşmak

Rüyada elinde çapayla dolaşmak, kararsızlığa işaret eder. Rüyayı gören kişinin, bir süre kararsız olacağına ve yol kat edemeyeceğine işarettir. Hatta zaman kaybı yaşayacağına işaret eden rüya, bu yüzden hüzünleneceğine ve huzursuz olacağına delalet eder.

elinde çapa tutan adam

rüyada odada çapa olduğunu görmek

Rüyada odada çapa durduğunu görmek, aile içi sorunların biteceğine işaret eder. İnsanların rahatlayacağına ve huzur bulacağına işarettir. Aynı zamanda, doğru kararlar vereceğine işaret eden rüya, sıkıntıların biteceğine ve daha güçlü olacağına dikkat çeker.

rüyada tarla çapaladığını görmek

Rüyada tarla çapaladığını gören kişinin, hayırlı ilişkiler yaşayacağına işaret eder. Özellikle, yakın çevresinden biriyle gönül ilişkisi yaşayacağına dikkat çeker. Bkz. Ekin

rüyada çapa yapan birini görmek

Çapa yapan birini görmek, maddi gelişmeleri haber verir. Yüksek kazanç elde edeceğine ve çalışmalarının sonuçlarını alacağına delalet eder. Aynı zamanda, sorumluluklarını yerine getireceğine işaret eden rüya, yaşam standartlarını yükselteceğine dikkat çeker.

rüyada gemi çapası görmek

Rüyada gemi çapası görmek, zengin olacağına işaret eder. Maddi zenginliği, iç huzuru ve rahatlığı yakalayacağına işarettir. Fırsatların önüne serileceğine, çalışacağına ve çabalayacağına, sonrasında dilediği her şeye kavuşacağına delalet eder.