Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çarpmak rüya tabiri için birbirine çarpan arabalar

Rüyada Çarpmak

24

Rüyada çarpmak, beklenmedik bir anda gelecek değişimlere işaret eder. Rüya sahibinin, farklı bir insan olacağına dikkat çeker. Aynı zamanda, hayatına yeni bir sayfa açacağına işaret eden rüya, iş yaşamındaki büyük gelişmeleri haber verir. Yaşayacağı olaylardan dolayı, fazlasıyla şaşıracağına dikkat çeker. Üstelik, bir süre bu olayların şokunda kalacağına ve bekleyeceğine işaret eder.

rüyada duvara çarpmak

duvara çarptığını gören kişinin, büyük başarılar elde edeceğine ve büyük bir düşüş yaşayacağına işaret eder. Zirveye çıkacağına ancak, aşağı yuvarlanacağına işarettir. Koşarken duvara çarptığını gören kişinin kazançlarının azalacağına işaret eder. Maddi gerileme yaşayacağına ve keyfinin kaçacağına işarettir. Yürürken duvara çarptığını gören kişinin, yeni yollara gireceğine ve farklı kararlar vereceğine işaret eder. Doğru karar vermek için çabalayacağına, çoğu zaman vereceğine ancak, ufak konularda yanlış kararlar alacağına işarettir. Bu yüzden, kısa süreli durgunluk yaşayacağına delalet eder.

rüyada arabayla birine çarpmak

Birine çarptığını gören kişinin, pişman olacağına ve devamlı geçmişi düşüneceğine işaret eder. Kendini kötü hissedeceğine, huzursuz olacağına ve zorluk çekeceğine delalettir. Arabayla birine çarptığını ve çarptığı kişinin öldüğünü görmek, sorunlarını çevresiyle beraber çözeceğine işaret eder. İnsanlardan destek alacağına ve rahatlayacağına işarettir. Ayrıca hayırlı gelişmelerin, bu dönemi etkisi altına alacağına delalet eder. Mutluluğunun artacağına, huzurla dolacağına, keyifleneceğine ve neşeli günler geçireceğine işarettir.