Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çatı görmek rüya tabiri için ev çatısı

Rüyada Çatı Görmek

23

Rüyada çatı görmek, geçmişin yüklerini taşıdığına işaret eder. Rüya sahibinin geçmişi düşündüğüne ve pişmanlık yaşadığına işarettir. Aynı zamanda, kendini sıkıntıya soktuğuna işaret eden rüya, anı yaşaması gerektiğine dikkat çeker. Rüyada çatı görmek, ufak sıkıntıların büyüyeceğine işarettir. Zorlukların artacağına, keyfinin kalmayacağına ve huzursuz olacağına delalet eder. Üstelik aile içi problemlerin, tüm çevre tarafından duyulacağına ve mahcubiyete işarettir. Maddi ve manevi zorluklara, bu zorlukların getireceği sıkıntı ve üzüntüye işaret eder.

rüyada çatıya çıkmak

Hayırlı gelişmelere yaşayacağına ve keyifleneceğine işaret eder. Rüya sahibinin, mutlu ve huzurlu bir insan olacağına işarettir. Ayrıca, sevincinin artacağına ve hayatının monotonluğunu bir kenara bırakacağına delalet eder. Hayatına eğlence katacağına, kendini geliştireceğine ve ilerleyeceğine işarettir. Üstelik, alacağı müjdeli haberler sayesinde, mutluluğunun artacağına delalet eder.

rüyada çatı yıkılması

Rüyada çatı yıkılması, büyük acılara işaret eder. Rüya sahibinin, kaldıramayacağı yükler altına kalacağına delalettir. Zor günlerin, hayatının bir parçası olacağına ve sıkıntılarının uzun süre devam edeceğine işaret eder. Maddiyatının da bozulmasıyla beraber, hiçbir şey yapmak istemeyeceğine işarettir.

rüyada çatı yanması

Sıkıntı çekeceğine ve huzursuzluk yaşayacağına işarettir. Aile içi problemlerin baş göstereceğine, moral bozukluğu yaşayacağına ve kötü hissedeceğine delalet eder. Hatta sağlık sorunlarının, bu dönemde artacağına dikkat çeker. Aile içinde bir kişinin, hasta olacağına da işarettir. Bkz. Ateş

rüyada çatı akması

Rüyada çatı akması, üzülmeye işarettir. Keyfinin kaçacağına ve hayırsız bir döneme gireceğine delalet eder. Üstelik, şanssızlıkların üst üste geleceğine işaret eden rüya, geçim sıkıntısı çekeceğine ve zarar edeceğine dikkat çeker. Hayırsız olayların, bu dönemde artacağını haber verir.