Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çatı görmek rüya tabiri için karanlık oda

Rüyada Çatı Katı Görmek

57

Rüyada çatı katı görmek, bir süre üzüleceğine ve rahata ereceğine işaret eder. Hayat düzeninin şaşacağına ve keyifsiz, üzüntülü günler geçireceğine işarettir. İş yaşamındaki gereksiz insanların, zor günler geçirmesine neden olacağına işaret eder. Ayrıca sıkıntılarının artacağına işaret eden rüya, maddi problemlerin de baş göstereceğinin altını çizer. Sonrasında çaba gösteren rüya sahibinin, sıkıntı ve dertleri aşacağına işaret eder. Rüyada çatı katı görmek, zararlarını telafi edeceğine, kendini geliştireceğine ve kariyerinde hızla ilerleyeceğine işarettir. Ayrıca yeni işlere girişeceğine, maddi kaynaklarını arttıracağına ve zenginleşeceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin, dileklerine ulaşacağına işarettir.

rüyada çatı katında oturmak

Sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına işarettir. Güzel bir döneme gireceğine ve rahatlayacağına dikkat çeker. Aynı zamanda doğru yoldan ilerleyeceğine işarettir. Sabırlı ve çalışkan kişiliği sayesinde, maddi gücünü arttıracağına dikkat çeker. Çevresindeki insanlara kötü davranacağına ve ufak sorunlar yaşayacağına işarettir. Özellikle bencilliğinin, başına bela olacağına delalet eder. İş yaşamındaki isteklerin, yakın zamanda gerçek olacağına ve hayat düzenini kuracağına dikkat çeker.

rüyada çatı katından atlamak

Sıkıntı ve zorluklara işaret eder. Hayallerinin suya düşeceğine ve üzüntü içinde olacağına işarettir. Aynı zamanda fırsatları kaçıracağına işaret eden rüya, keyifsizlik yaşayacağına dikkat çeker. Manevi problemlerin, uzun süreli bunalım getireceğine işarettir. Bu olumsuzlukların sonucunda, iş yaşamının bozulacağına ve kendini kötü hissedeceğine delalet eder. Zorlu günlerin, sıkıntıların, huzursuzluğun, keyifsizliğin, düzeninin bozulacağının ve bunalıma gireceğinin habercisidir.