Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çaydanlık görmek rüya tabiri için çay dolduran insan

Rüyada Çaydanlık Görmek

39

Rüyada çaydanlık görmek, patavatsızlığa işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan, nerede ne söyleyeceğini bilmeyen kişilerin habercisidir. Üstelik bu insanların, rüya sahibinin itibarına ve güvenilirliğine zarar vereceğine işaret eder. Rüya sahibinin güzel huyları sayesinde, insanların gönlünü kazanacağına ve onlara tekrar iyi görüneceğine ancak, aile fertlerinin gözünden düşeceğine işarettir. Eğer ailesinin gönlünü de kazanmak istiyorsa, çevresindeki gereksiz insanlardan kurtulması ve önüne bakması gerekir. Rüyada çaydanlık görmek, düşmanlarını ve dostlarını ayırt etmesi, onlara gerektiği gibi davranması ve kan emicileri hayatından çıkarmasının altını çizer.

rüyada çaydanlık dökülmesi

Para kaybedeceğine ve huzursuz olacağına işaret eder. Umutsuz bir döneme gireceğine ve çaresiz kalacağına işarettir. Aynı zamanda zarar edeceğine işaret eden rüya, zararlarını telafi edemeyeceğine dikkat çeker.

rüyada çaydanlık kırmak

Kötü sözler duyacağına ve keyfinin kaçacağına işaret eder. Moral bozukluğuna, küslüklere ve kırgınlıklara işarettir. Aynı zamanda, çevresindeki insanlardan zarar göreceğine işaret eden rüya, gereksiz insanlardan kurtulması gerektiğinin altını çizer.

rüyada çaydanlık almak

Çevresindeki bir kişi nedeniyle, sıkıntıya gireceğine işarettir. Duyacağı kötü sözleri ve eleştirilerin, rüya sahibini rahatsız edeceğine işaret eder. Üstelik, bir süre üzüleceğine işaret eden rüya, sonrasında üzüntülerinin biteceğine ve bu insandan uzaklaşacağına dikkat çeker.

rüyada çaydanlık yıkamak

Rüyada çaydanlık yıkamak, doğru kararlar alacağına ve iyi bir ivme kazanacağına işaret eder. Maddi kazancının, rüya sahibini rahatlatacağına ve hayırlı günler geçirmesini sağlayacağına dikkat çeker.

rüyada çaydanlık yanması

Kötü haberlere, huzursuzluğu ve belalara işaret eder. Maddi kayıpların artacağına, parasını kontrol edemeyeceğine ve gereksiz para harcayacağına işarettir. Sonrasında, borçlarını ödeyemeyecek seviyeye geleceğine ve iflas edeceğine delalet eder.