Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çekmek rüya tabiri için kürek çeken adam

Rüyada Çekmek

23

Rüyada çekmek, neyi çektiğine göre değişir. Diş ağrısı çekiyorsa, manevi hayatını boşladığına ve dinden uzaklaştığına işaret eder. İbadetlerini yerine getirmediğine işaret eden rüya, huzursuz günler geçireceğine dikkat çeker. Bankadan para çektiğini gören kişinin, güzellikler içinde yaşayacağına ve keyifleneceğine işarettir. Üstelik, maddi ferahlığa erişeceğine, rahatının yerinde olacağına ve hastalıklardan uzak olacağına delalet eder. Günden güne artan iyiliklerin, müjdelerin ve hayırlı olayların habercisidir. Bolluk ve bereketin, hayatına hakim olacağına dikkat çeker.

rüyada birinin saçını çekmek

Tanıdı birinin saçını çektiğini görmek, bu kişiyi uyaracağına ve onu doğru yola iletmeye çalışacağına delalet eder. Tanımadığı birinin saçını çektiğini görmek ise, doğru yolda ilerleyeceğine ve çalışacağına işarettir. Hayallerine ve hedeflerine ulaşmak için, azimle ilerleyeceğine delalet eder.

rüyada ağrı çekmek

Rüyada ağrı çektiğini gören kişinin, aile içi sıkıntı çekeceğine ve zor bir döneme gireceğine işaret eder. İç sıkıntısının baş göstereceği bu dönemlerin, zorluklarla dolu olacağına işarettir. Aynı zamanda sıkıntılardan bunalacağına işaret eden rüya, çaresiz duruma düşeceğine ve umudunu kaybedeceğine dikkat çeker. Sıkıntı ve dertlerin, altından kalkılamaz hissettireceğine ancak, yakın zamanda çabalarıyla engelleri aşacağına işaret eder. Bkz. Ağrı

Bu rüya psikolojik olarak ne ifade ediyor?

Duygusal farklılığın ve değişimin göstergesidir. Devamlı değişen duyguların, kişiyi yorduğunu ve kötü hissettirdiğini yansıtır. Üstelik karmaşık ruh halinin, huzursuzluğu beraberinde getireceğini haber verir.