Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çene görmek rüya tabiri için gülen kız çenesi

Rüyada Çene Görmek

79

Rüyada çene görmek, aileyi ve rüya sahibini kıskanan insanlara işaret eder. Bu insanların, ailesine ve kişiye zarar vereceklerine işarettir. Üstelik, rüyada çene görmek; yakınlarında bulunan bu insanların, yakın zamanda hamle yapacaklarına ve ortaya asılsız dedikodular atacaklarına işaret eder.

rüyada kendi çenesini görmek

Rüyada kendi çenesini gören kişinin, güzel çalışmalar yapacağına ve hayallerine yürüyeceğine işaret eder. Sabırla çalışan rüya sahibinin, büyük hayırlar göreceğine işarettir. Üstelik, sıkıntılarının da bu sayede son bulacağına delalet eder.

rüyada başkasının çenesini görmek

Rüyada başkasının çenesini görmek, iş yaşamındaki sorunları haber verir. Gereksiz konularda hırs yapacağına ve kendini kaybedeceğine işaret eder.

rüyada çenesinin uzadığını görmek

Rüyada çenesinin uzadığını görmek, vakit kaybı yaşayacağına işaret eder. Sıkıntı çekeceğine ve huzursuz olacağına işarettir. Aynı zamanda, hayallerinden uzaklaşacağına ve hiç beklemediği sorunlarla karşılaşacağına delalet eder

rüyada çene kırmak

Rüyada çene kırmak, sıkıntı çekeceğine işaret eder. Aile içi problemlere ve huzursuzluğa işarettir. Ayrıca hayırsız bir dönemin habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin, bir süre sakinleşmek için çabalaması ve özeleştiri yapması gerekir. Kendi hedeflerinin doğrultusundan sapacağına ve insanların dediğini yapacağına delalet eder. Bkz. Kavga

rüyada çene çıkması

Rüyada çene çıkması gören kişinin, kararsız kalacağına ve insanları fazla umursayacağına işaret eder. Öyle ki, yaşamını bile insanların düşüncelerine göre kuracağına işarettir. Onların beğendiği şeyi beğeneceğine, kendi düşüncelerini önemsiz göreceğine ve topluma uyacağına delalet eder.

rüyada hayvan çenesi görmek

Rüyada hayvan çenesi görmek, yanlış anlaşılmalara ve kırgınlıklara işarettir. Sorunların ortaya çıkacağına işaret eden rüya, huzursuz olacağının altını çizer.