Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada cep görmek rüya tabiri için cepteki kart ve para

Rüyada Cep Görmek

33

Rüyada cep görmek, bazı sorunlara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin çözemeyeceği problemlerin ve zorlukların habercisidir. Aynı zamanda planlarının ve hedeflerinin gerçekleşmeyeceğine işaret eden rüya, sıkıntılarının günden güne artacağına dikkat çeker. Rüyada cep görmek, rüya sahibinin çevresinde kötü insanlar olduğuna işaret eder. Hatta bu insanların rüya sahibinin ayağını kaydırmak istediklerine işaret eden rüya, kişiye düşmanlık besleyen insanlara ve gereksiz kişilere işaret eder.

rüyada cebinin delik olduğunu görmek

Rüyada cebinin delik olduğunu görmek, parasını yönetemeyen kişiye işaret eder. Rüya sahibinin ödeyemeyeceği kadar borç alacağına ve maddi kriz yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda hesabını bilmeyen rüya sahibinin, hızla para kaybedeceğine ve hiç istemediği durumlara düşeceğine işaret eder. Günden güne kaynaklarını tüketeceğine ve kötü alışkanlık nedeniyle sıkıntıya düşeceğine işarettir. Ayrıca hayatının beklenmedik şekilde alt üst olacağına ve rüya sahibinin bunu engelleyemeyeceğine dikkat çeker.

rüyada cebine para koyduğunu görmek

Rüyada cebine para koyduğunu görmek, güzel günlere ve huzura işaret eder. Rüya sahibinin hayatına huzur ve mutluluğun hakim olacağına işaret eden rüya, her şeyin iyisini yaşayacağına dikkat çeker. Aynı zamanda şansının yaver gideceğine ve dilediği gibi bir hayata sahip olacağına işarettir. Bkz. Pantolon

cebin içindeki küçük fare

rüyada cebine şeker koyduğunu görmek

Rüyada cebine şeker koyduğunu görmek, zaman kayıplarına işaret eder. Rüya sahibinin yanlış kararlar vereceğine ve zaman kaybedeceğine işarettir. Aynı zamanda kaynaklarını tüketeceğine ve hiç istemediği durumlara düşeceğine işaret eder. Günden güne her şeyin zorlaşacağına ve her şeyin rüya sahibinin üzerine geleceğine işarettir. Ayrıca başarılı olamayacağına ve zor günlerin rüya sahibinin peşinde olacağına işaret eder.

rüyada para dolu cüzdan görmek

Rüyada para dolu cüzdan görmek, maddi gelire ve kazanca işaret eder. Rüya sahibinin yeni fırsatlar ve gelir kapıları değerlendireceğine işaret eden rüya, maddi rahatlığa ve gelirinin artacağına işarettir. Aynı zamanda büyük bir kazanç elde edeceğine ve mutluluktan havalara uçacağına işaret eder. Gitgide her şeyin daha güzel olacağına ve rüya sahibinin hayallerine ulaşacağına işarettir. Üstelik yapacağı girişimler sayesinde, maddi olarak daha iyi bir yere geleceğine ve itibar sahibi olacağına delalet eder.