Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada ceset görmek rüya tabiri için yaprakların arasında yatana adam

Rüyada Ceset Görmek

76

Rüyada ceset görmek, iyi bir rüya değildir. Rüya sahibinin kötü olaylar yaşayarak, sıkıntı içine düşeceğine işarettir. Ayrıca rüyada ceset görmek, gelecek günlerde çok üzüleceği bir kayıp yaşayacağına ve bunun etkisinden uzun süre çıkamayacağına işaret eder. Bu süreç içerisinde, insanlardan yardım isteyebileceğinize ve buna ihtiyacınız olduğuna işarettir. Üstelik, kişinin hayal kırıklıkları yaşayacağına ve bunda dolayı da büyük üzüntü duyacağına işaret eder.

Rüyada ceset saklamak

Rüyada ceset saklamak, kişinin yaşanan olaylardan uzaklaşmak istediğine işarettir. Rüya sahibinin yaşanılan kötü durumları taşıyamadığına, artık bunlardan kaçmak ve kurtulmak istediğine işaret eder. Ayrıca kimseye derdini anlatamayan rüya sahibinin, çok zor günler geçireceğine işarettir.

rüyada ceset görmek rüya tabiri için yerde yatan kırmızı elbiseli kadın

rüyada ceset taşımak

Rüyada ceset taşımak, bazı projelere işarettir. Hatta, rüya sahibinin altından kalkamayacağı kadar çok konuda, çalışma yapması gerekeceğine işaret eder. Ayrıca, rüyada ceset taşımak; bu çalışmalarda yanlış bir gelişme olursa, kişinin gelecek hayatını büyük oranda etkileyeceğine işaret eder.

rüyada ceset gömmek

rüyada ceset gömmek, iyi bir rüyadır. Gelecek günlerde yaşanacak olumlu gelişmelere işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin asla kimseye muhtaç olmayacağına ve her zaman kendi ayaklarının üzerinde duracağına işaret eder.

rüyada ceset yıkamak

Rüyada ceset yıkamak, iyilik görmeye işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan kişilerin desteğini alacağına işarettir. Ayrıca yıkadığını gördüğü kişiden iyilik göreceğine işaret eder.