Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çeşme görmek rüya tabiri için akan çeşme

Rüyada Çeşme Görmek

109

Rüyada çeşme görmek, rahat ve huzurlu bir hayata işaret eder. Rüya sahibinin rahatlık içinde olacağına ve doğru yolda ilerleyeceğine işarettir. Aynı zamanda iyi huylu ve sevilen bir insan olacağına işaret eder. Günden güne artan keyfin ve mutluluğun habercisi olan rüya, dileklerini bir bir gerçekleştireceğine işarettir. Dürüst, temiz kalpli, saygı değer, örnek ve karakterli kişiye işaret eder.

Rüyada çeşme görmek, hatalardan ve yanlışlardan nasibini alacağına işaret eder. Hatalar yapıp bunlardan ders almayan rüya sahibinin, sıkıntıya düşeceğine dikkat çeker. Hatta insanlarla arasının bozulacağına ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Özellikle iş yaşamında yapacağı hataların, rüya sahibine para kaybettireceğine ve kötü hissetmesine neden olacağına işaret eder. Bundan dolayı, dikkatli davranması ve adım atmadan önce düşünmesi gerekir.

Rüyada Çeşmeden Su İçmek

Rüyada çeşmeden su içtiğini görmek, hayırlı gelişmeler yaşayacağına ve rahata ereceğine işarettir. Rüya sahibinin mutlu ve huzurlu olacağına, keyifleneceğine ve dileklerini gerçekleştireceğine işaret eder. Aynı zamanda darlık çekmeyeceğine ve imkanlarının genişleyeceğine işarettir.

Rüyada Çeşme Akması

Rüyada çeşme akması, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Eğer çeşmeden akan su güzel ve tatlıysa, hayırlı gelişmeler yaşayacağına ve keyfinin yerinde olacağına işaret eder. Akan su acıysa, zor günlerin yakın olduğuna ve sıkıntılarının artacağına işarettir.

çeşmelerden akan sular

Rüyada Çeşmede El Yıkamak

Rüyada çeşmede el yıkadığını görmek, doğru yolda ilerleyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin günahlardan uzak olacağına ve her zaman, hak yolundan ilerleyeceğine işarettir. Bu sayede fayda göreceğine işaret eden rüya, iyi insanlarla beraber olacağına dikkat çeker.

Rüyada Çeşmeyi Kapattığını Görmek

Rüyada çeşmeyi kapattığını görmek, israftan kaçınacağına işaret eder. Rüya sahibinin borçlarının olacağına ve bu yüzden, kemeri sıkacağına işarettir. Yaşam standartlarının düşeceğine ve eski hayatındaki rahatlığın, günden güne kaybolacağına işaret eder. Bu yüzden kendini kötü hissedeceğine işaret eden rüya, kurtulmak için çaba göstermesi gerektiğinin altını çizer.

Rüyada Çeşme Yaptırdığını Görmek

Rüyada çeşme yaptırdığını görmek, huzurlu ve rahat ömre işarettir. Rüya sahibinin ferahlayacağına ve iyi hissedeceğine işaret eder. Aynı zamanda çevresi tarafından sevileceğine işaret eden rüya, günden güne iyileşeceğine ve iyi hissedeceğine dikkat çeker. Bkz. Akarsu