Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çete görmek rüya tabiri için gözlüklü ve şapkalı adam

Rüyada Çete Görmek

72

Rüyada çete görmek, sıkıntıların ve zorlukların habercisidir. Hatta rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine dikkat çeker. Bazı hatalarının başına dert olacağına işaret eden rüya, beklentilerinin boşa çıkacağına işaret eder. Aynı zamanda tehlikeli olaylar içinde olacağına ve insanların arkasından konuşacağına işarettir. Asılsız dedikoduların ve iftiraların ortada dolanacağına ve rüya sahibine sıkıntı vereceğine dikkat çeker.

Rüyada çete görmek, riskli ve tehlikeli durumların işaretidir. Ayrıca maddi olarak zor günler geçireceğine ve kendinin kötü hissedeceğine dikkat çeker. Ödeyemeyeceği kadar borç alacağına ve borçları yüzünden zor günler geçireceğine işaret eder. Günden güne maddi kaynakları tükenecektir. Hatta maddi olarak hayatının en zor günlerini geçireceğine ve bu günleri atlatırsa, biraz daha düzeleceğine işarettir.

rüyada çete savaşı görmek

Rüyada çete savaşı görmek, bazı dargınlıklara ve tartışmalara işaret eder. Rüya sahibinin şiddetli tartışmaların içinde kalacağına ve zor günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda sırların açığa çıkacağına ve insanların, rüya sahibinin tüm sırlarını öğreneceğine işaret eder. Bundan dolayı kendini kötü hissedeceğine işaret eden rüya, beklenmedik kötü olayların habercisidir. Özellikle duygusal patlamalar yaşayacağına ve insanları kıracağına işarettir. Bu yüzden çevresi tarafından yargılanacağına ve insanların rüya sahibinden uzaklaşacağına işaret eder. Bkz. Katil

Silah doğrultan adam

Çete savaşı görmek, etik olmayan hareketler içinde bulunacağına işaret eder. Aynı zamanda aile içindeki huzurun azalacağına ve insanların birbiriyle arasının bozulacağına işarettir. Üstelik ailesi adına kötü sözler duyacağına ve üzüleceğine işaret eder. Sakin kalması ve hareketlerini düşünerek yapması önemlidir.

rüyada çeteye girmek

Rüyada çeteye girmek, yanlış yola gireceğine işaret eder. Özellikle arkadaş çevresinde işaret eden rüya, bu insanların kötü insanlar olduğuna işarettir. Hatta rüya sahibinin kötü yola yönelteceklerine ve maddi olarak zor günler geçirmesine neden olacaklarına dikkat çeker. Aynı zamanda dostunun kalmayacağına ve arkadaşları tarafından ihanete uğrayacağına işarettir. Bu yüzden çevresindeki insanları iyi seçmesi ve kötü olanları çevresinden uzaklaştırması gerekir.

Rüyada çeteye girmek, belalarla dolu kötü bir dönemin habercisidir. Ayrıca iftiralara ve asılsız dedikodulara işarettir. Bundan dolayı günden güne daha kötü hissedeceğine ve maddi kayıplar vereceğine işaret eder. Malının veya parasının çalınacağına, zor duruma düşeceğine ve insanlara güveninin kalmayacağına dikkat çeker.