Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada ceza görmek rüya tabiri için hapisteki adam

Rüyada Ceza Görmek

53

Rüyada ceza görmek, kötü bir rüyadır. Zor günler geçireceğine ve maddi kayıplar vereceğine işaret eder. Aynı zamanda borçlarını ödeyemeyeceğine ve kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda yanlış işler yapacağına ve hatalarla dolu bir döneme gireceğine işaret eden rüya, maddi olarak günden güne kötüye gideceğine dikkat çeker. Rüyada ceza görmek, parasını kullanmayı öğreneceğine işaret eder. Hatalarından ders alan rüya sahibinin, parayı kullanmayı öğreneceğine ve güzel yatırımlar yapacağına işarettir. Hatta borçlarını da ödeyeceğine ve kendini rahatlatacağına dikkat çeker.

Rüyada Polisten Ceza Yemek

Rüyada polisten ceza yemek, dileklerine ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin dilediği gibi bir hayatının olacağına ve isteklerine ulaşacağına işarettir. Aynı zamanda beklentilerinin gerçekleşeceğine işaret eden rüya, hayırlı kısmetinin çıkacağına dikkat çeker. Özellikle bu insanla geçireceği güzel vakitlere ve günlere işarettir. Bu sayede kendini daha iyi hissedeceğine, insanlara arasının düzeleceğine ve işlerine daha iyi odaklanacağına işaret eder. Bu insanın, rüya sahibine her anlamda iyi geleceğine işarettir. Ayrıca dilediği gibi bir hayat kuracağına ve hiçbir şeyinin eksik olmayacağına delalet eder.

rüyada hapis cezası aldığını görmek

Rüyada hapis cezası aldığını görmek, yasal engellerle karşılaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı bir işten dolayı ceza alacağına ve duruma göre hapse bile girebileceğine işarettir. Bu yüzden zor günler geçireceğine ve dininden uzaklaşacağına işaret eder. Hatta günah işleyen rüya sahibinin, bunların cezasını çekeceğine işarettir. Sonrasında doğru yola yöneleceğine ve tövbe edeceğine dikkat çeker. Hatta hayatına çeki düzen vereceğine ve hatalarından döneceğine dikkat çeker. Her anlamda iyi ve güzel bir rüyadır, sıkıntılara dayanan rüya sahibinin güzel bir yaşama sahip olacağına işaret eder.

ayakları zincirle bağlanmış insan

Bu rüya kötü olaylar sonrasında düzlemeye işarettir. Rüya sahibinin çok zor zamanlardan geçeceğine ve bu sıkıntıların sonunda, rahatlık ve huzurun hayatında olacağına işarettir. Bu yüzden zamanını iyi geçirmesi ve pişman olmayacağı şeyler yapması gerekir. Aksi halde bu sıkıntılı dönemin geri geleceğine ve rüya sahibini daha büyük sıkıntılara iteceğine işarettir. Özellikle işlerindeki sorumluluklarıyla ilgilenmesi ve bu sorumlulukları büyük ciddiyetle yerine getirmesi gerekir. Bkz. Mahkeme

rüyada ceza almak

Rüyada ceza almak ve ceza vermek, zor günler eve kötü bir döneme işaret eder. Rüya sahibinin sorumluluklarını yerine getiremeyeceğine ve sıkıntılı bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda iş yaşamındaki engellere işaret eden rüya, yakın zamanda da büyük engellerle karşılaşacağına dikkat çeker.

Bu rüyayı gören kişinin, hata ve yanlışlar yaptığına işarettir. Üstelik bazı ufak hataların büyüyeceğine ve büyük olaylar çıkaracağına işaret eder. Bundan dolayı zamanının sıkıntı içinde geçeceğine ve hayatının alt üst olacağına işarettir. Bazı sırlarının ortaya döküleceğine de dikkat çeker.