Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Çiftetelli Oynamak

52

Rüyada çiftetelli oynamak, yeni çalışmalar yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayırlı gelişmeler elde edeceğine ve güzel bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda, çalışmalarının karşılığını alacağına işaret eden rüya, sıkıntılarından kurtulacağına dikkat çeker. Maddi ve manevi güzelliklerin, iyi hissetmesini sağlayacağına işaret eder. Rüyada çiftetelli görmek, değişimleri haber verir.

rüyada halay çekmek

Rüyada halay çekmek, itibar sahibi olacağına ve sevileceğine işaret eder. Güzel bir döneme gireceğine işaret eden rüya, keyifleneceğinin altını çizer.

rüyada göbek atmak

Rüyada göbek attığını görmek, kötü haberler alacağının habercisidir. Sevdiği bir arkadaşı hakkında, olumsuz bir haber alacağına ve moralinin bozulacağına işaret eder.

rüyada harmandalı oynamak

Rüyada harmandalı oynamak, hayallerine ve hedeflerine ulaşacağına işaret eder. Dileklerinin gerçekleşeceğine ve rahata ereceğine işarettir.

rüyada horon tepmek

Rüyada horon teptiğini gören kişinin, büyük çalışmalar yapacağına ve hızla ilerleyeceğine işaret eder. Çalışmalarının ve çabalarının, hayatını değiştireceğine işarettir. Ayrıca, çevresinden alacağı desteklerin, kariyerindeki ivmeyi arttıracağına delalet eder.