Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çığ görmek rüya tabiri için düşen çığ

Rüyada Çığ Görmek

70

Rüyada çığ görmek, kötü bir rüyadır. Gören kişinin çevresi tarafından kötüye sürükleneceğine ve zor günler geçireceğine işaret eder. Aynı zamanda iş yaşamında yaşayacağı sıkıntılara işaret eden rüya, günden güne kötüleşeceğine dikkat çeker. Hatta çalışmaların ve emeklerin boşa gideceğine ve hayal kırıklıklarına işarettir. Bu rüyayı gören kişinin, başına belalar yağacağına ve kötü günler geçireceğine işaret eder. Ayrıca geçmişteki hatalarının bir bir yüzüne vurulacağına ve pişmanlıkların bu döneme hakim olacağına işarettir.

rüyada çığ altında kalmak

Rüyada çığ altında kaldığını görmek, maddi ve manevi zararlara işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda hayatın kötü yüzünü göreceğine ve sıkıntılı günlerin etkisinde kalacağına işaret eder. Hatta uzun süreli bunalıma gireceğine işaret eden rüya, günden güne her şeyin zor olacağına dikkat çeker.

rüyada çığ düştüğünü görmek

Rüyada çığ düştüğünü görmek, sıkıntıya işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve sıkıntılarının artacağına işarettir. Ayrıca her şeyin birden bir gerçekleşeceğine ve sıkıntıların aniden ortaya çıkacağına işaret eder. Bu sıkıntıların geldiği hızda gideceğine ve rüya sahibinin çabalarıyla her şeyin hızlı olacağına işarettir.

rüyada buz görmek

Rüyada buz görmek, kötü bir rüyadır. Çevresinde bulunan rakiplere ve düşmanlara işaret eder. Aynı zamanda bu insanlardan zarar göreceğine işaret eden rüya, zor günlere ve tartışmalara dikkat çeker. Ayrıca sevdiği bir insanla iletişiminin kopacağına ve bu yüzden kendini kötü hissedeceğine işaret eder. Günden güne tükeneceğine ve zor bir döneme gireceğine işaret eden rüya, her şeyin daha da zorlaşacağına dikkat çeker. Bkz. Kar

Buzul ve karlarla dolu büyük tepe

rüyada kardan adam görmek

Rüyada kardan adam görmek, bazı kayıplara ve zor günlere işaret eder. Rüya sahibinin kendini kötü hissedeceğine ve sıkıntılı bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda huzursuzluk yaşayacağına ve kendine kötü davranacağına işaret eder. Her şeyin birden alt üst olmasıyla beraber sıkıntıya giren rüya sahibinin, uzun süre sıkıntı içinde kalacağına ve kötü hissedeceğine işarettir.

rüyada kartopu görmek

Rüyada kartopu görmek, mutluluğa ve huzura işaret eder. Rüya sahibinin kendini iyi hissedeceğine ve güzel günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda hayatına yeni bir sayfa açacağına işaret eden rüya, dileklerin ve isteklerin gerçek olacağına dikkat çeker. Her anlamda iyi ve güzel rüyalardandır, mutluluk ve huzurun hayatına hakim olacağına işaret eder. Geleceğinin parlak olacağına ve her işinin hayırla sonuçlanacağına da işarettir.