Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada ciğer görmek rüya tabiri için yağlı ciğer eti

Rüyada Ciğer Görmek

44

Rüyada ciğer görmek, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rahata ereceğine ve keyifli günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda işinde başarı elde edeceğine ve güzel bir döneme gireceğine işaret eder. Sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, rahatlığının uzun süre devam edeceğine ve istediği gibi bir hayata sahip olacağına işarettir. Ayrıca aile içindeki huzura işaret eden rüya, aile fertlerinin birbirine olan saygısına dikkat çeker.

Rüyada ciğer görmek, hayatından memnun olacağına işaret eder. Yaşadığı ve yaşayacağı her şeye kucak açacağına ve huzurlu bir ömür geçireceğine işarettir. Aynı zamanda hayatını dilediği gibi yaşayacağına ve mutluluğuna kimsenin engel olamayacağına işaret eder. Özellikle; çalışmaların ve çabaların karşılığına, işlerin günden güne iyiye gideceğine ve rahata ereceğine işarettir.

rüyada ciğer pişirdiğini görmek

Ciğer pişirdiğini görmek, şansının yaver gideceğine ve isteklerine kavuşacağına işaret eder. Aynı zamanda kısmetinin açılacağına işaret eden rüya, karşısına iyi insanların çıkacağına dikkat çeker. Ayrıca maddi ve manevi rahatlığa ve güçlenmeye işarettir. Bu rüyayı gören kişinin; mal mülk edineceğine, rahata ereceğine, dileklerinin gerçek olacağına ve maddi rahatlığa erişeceğine işaret eder.

rüyada ciğer yediğini görmek

Ciğer yediğini görmek, çevresinden alacağı desteğe işarettir. Rüya sahibinin alacağı destek sayesinde güzel bir döneme gireceğine ve kendini iyi hissedeceğine işaret eder. Aynı zamanda insanlar tarafından sevileceğine ve onların yoğun ilgisine maruz kalacağına işarettir. Günden güne zenginleşeceğine işaret eden rüya, çevresinin desteğiyle büyüyeceğinin altını çizer.

yeşillikle servis edilmiş ciğer eti

rüyada ciğer almak

Rüyada ciğer almak, mutluluğa ve huzura işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir hayat yaşayacağına ve kendini iyi hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda rahatlığının ömür boyu süreceğine işaret eden rüya, maddi ve manevi olarak güzel bir hayatının olacağının altını çizer. Ayrıca mutluluğun ve huzurun hayatına hakim olacağına işarettir. Bu rüyayı gören kişinin; müjdeli haberler alacağına, rahata ereceğine, maddi ve manevi güzel bir dönem geçireceğine, hayatına yeni bir sayfa açacağına ve diklerinin gerçek olacağına işaret eder.

rüyada ciğer kesmek

Rüyada ciğer kesmek, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Kimsenin üstesinden gelemediği bir işi başarıyla sonlandıracağına işaret eder. Bu sayede çevresinin ve ailesinin rüya sahibinin takdir edeceğine işaret eden rüya, insanların saygı ve sevgini kazanacağına dikkat çeker. Bkz. Koyun