Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada çikolata görmek rüya tabiri için kalıp çikolata

Rüyada Çikolata Görmek

176

Rüyada çikolata görmek, gönül ilişkilerine işaret eder. Rüya sahibinin mutlu olacağını, rahatlayacağını ve kendini iyi hissedeceğini haber verir. Birçok çikolata gören kişinin, hayaller ve hedefleri için uğraşacağına ancak, bazen abartıya kaçtığına işaret eder.

rüyada çikolata aldığını görmek

Rüyada çikolata aldığını görmek, hayırlı gelişmelere ve değişimlere işaret eder. Rüya sahibinin, güzellikler içinde olacağına ve keyifleneceğine işarettir. Ayrıca mutluluğunun artacağına işaret eden rüya, rahata ereceğine dikkat çeker.

rüyada çikolata yemek

Rüyada çikolata yemek, duygusal yapıya işaret eder. Rüya sahibinin, mantığından çok duygularını kullandığına işarettir. Her kararının altına, duygusallığının yattığını gösterir. Aynı zamanda, yeni insanlarla tanışacağına işaret eden rüya, duygularını pek belli etmemeye çalışacağının altını çizer. Rüyada çikolata yemek, kendine dikkat edeceğine ve sağlıklı bir insan olacağına delalettir. Üstelik, spor yapacağına ve kendini geliştireceğine işaret eder. Birinin çikolata yediğini gören kişinin, zor duruma düşeceğine ve kötü haberler alacağına işarettir.

rüyada çikolata vermek

Rüyada çikolata verdiğini gören kişinin, doğru kararlar vereceğine ve adım adım büyüyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, kendini geliştireceğine ve büyük yol kat edeceğine işarettir. Çevresindekilere çikolata dağıttığını gören kişi, hakkı savunur ve adaletli olur. Üstelik, çevresindeki insanlar tarafından böyle tanınacağına ve büyük bir güven sağlayacağına delalettir.

öğütülmüş çikolatalar

rüyada çikolata dağıtmak

İyi huylu ve cömert bir insan olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin, çevresi tarafından sevilen ve değer gören bir insan olduğunun işaretidir. Üstelik, onlara destek olduğuna ve yardımda bulunduğuna işaret eden rüya, hayır duaları alacağının altını çizer. Bozuk çikolata dağıttığını gören kişinin, iyilik yapmak istediği kişiye kötülüğünün dokunacağına işaret eder. Yanlış bir hareketten dolayı, karşıdakinin kalbini kıracağına işarettir. Memnun etmeye çalışırken, yoğun bir üzüntüye sokacağına delalet eder. Tepside çikolata dağıttığını görmek ise, iyi ve temiz kalpli bir insan olduğuna, insanların rüya sahibine fazlasıyla güvendiklerine işarettir.

rüyada çikolata ikram etmek

Sevmediğin birine çikolata ikram etmek, bu insanla aynı ortamda olmak zorunda olacağına ve sıkıntıya gireceğine işaret eder. Zoraki gülüşlerin ve nezaketin habercisidir. Eşine çikolata ikram etmek, ailesine karşı iyi ve hoşgörülü olacağına işarettir. Özellikle, eşine karşı olan nezaketinin, insanların dilinde olacağının habercisidir. Beyaz çikolata ikram ettiğini gören kişinin, etkinliklere katılacağına ve eğleneceğine işaret eder. Özellikle, düğün ve nikah gibi etkinliklere işaret eden rüya, güzel vakit geçireceğine dikkat çeker.

rüyada çikolata çalmak

Rüyada çikolata çalmak, insanları rahatsız edeceğine ve kuralları çiğneyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin, devlet kurallarını çiğneyeceğine ve ceza alacağına işarettir. Aynı zamanda, itibar kaybı yaşayacağına işaret eden rüya, insanların tepkisini çekeceğine ve üzüleceğine delalet eder. Sıkıntı ve dertlerin, hayatının bir parçası olacağını haber verir. Birinin çantasından çikolata çaldığını gören kişinin, düşünmeden karar vereceğine ve üzüntü çekeceğine işaret eder. Buzdolabından çikolata çalmak ise, saman altından su yürüteceğine delalettir.

rüyada sıcak çikolata görmek

Rüyada sıcak çikolata yapmak veya içmek, iyi ve güzel bir dönemi haber verir. Bu döneme; sevgi, mutluluk, huzur, sevinç, neşe ve ferahlık gibi duyguların hakim olacağına işaret eder. Hayırlı zaman geçireceğine ve vaktini iyi değerlendireceğine işarettir. Aynı zamanda, hayat zevkinin artacağına işaret eden rüya, mutluluğunun daim olacağına dikkat çeker.

rüyada çikolata sosu görmek

Kendine geliştireceğine işarettir. Rüya sahibinin istediği alanda ilerleyeceğine ve büyük gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda yeni yeteneklerinin, insanlar tarafından takdir edileceğine işaret eden rüya, ilgi göreceğine ve insanlara ilham olacağına dikkat çeker. Rüyada çikolata sosu görmek, büyük eğlencelerin ve mutluluğun habercisidir. Yeni tanışılan insanların, rüya sahibinin hayatına güzellikleri getireceğine delalet eder.

ince çikolatalar

rüyada çikolata toplamak

Gereksiz şeylerle ilgilendiğine ve hayatına anlamsız yere yük eklediğine işaret eder. Özellikle gereksiz eşyaları ve insanları hayatında tuttuğuna, bu yüzden sıkıntıya gireceğine ve zor günler geçireceğine işarettir. Maddi ve manevi yoksunluk çekeceğine, huzursuzluk yaşayacağına ve keyfinin kaçacağına delalet eder. Ağaçtan çikolata topladığını gören kişinin beklentilerinin, olumsuz sonuçlanacağına işarettir. Bir yerden çikolata topladığını görmek ise, kolay yoldan kazanç elde edeceğine ve bunu hızla kaybedeceğine işaret eder.

rüyada çiçek ve çikolata görmek

Beklenmedik gelişmelere ve güzelliklere işaret eder. Rüya sahibinin sürprizlerle karşılaşacağına ve mutlu olacağına işarettir. Aynı zamanda, bazı hayal kırıklıkları yaşayacağına işaret eden rüya, kısa süreli hüznün habercisidir. Ufak sorunların varlığı, rüya sahibinin moralini bozamayacaktır. Arkadaşlarından alacağı hediyelerle beraber, keyfinin yerine geleceğine işaret eder. Ayrıca sevdiği insanlarla beraber olan rüya sahibinin, sıkıntı çekmeyeceğine ve iyi hissedeceğine işarettir. Karşı cinsten birine, çikolata ve çiçek aldığını gören kişinin, bu insana aşık olacağına ve ona güzel sözler söyleyeceğine delalet eder. Bkz. Çiçek

rüyada çikolata görüp yememek

Kararlı tavırlarının, sonuç vereceğine işaret eder. Rüya sahibinin defalarca başarısız olacağına ancak, yakın zamanda büyük bir başarı elde edeceğine işarettir. Kararlılığı ve azmi sayesinde, dünya nimetlerine erişeceğine delalet eder. Her hayrın ve güzelliğin, hayatına zuhur edeceğine işarettir. Aynı zamanda planlarını tutturacağına işaret eden rüya, hayallerine ve hedeflerine ulaşacağının altını çizer. Mutlu ve huzurlu günler, rüya sahibini beklemektedir. Hatta sevdikleriyle beraber olacağının habercisi ve müjdeleyicisi niteliğindedir.