Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Cin Görmek

17

Rüyada cin görmek, iyi bir rüya değildir. Rüya sahibinin, gereksiz olaylar yaşayacağına ve zarar göreceğine işaret eder. Aynı zamanda hayallerinin suya düşeceğine işaret eden rüya, maddi kayıp vereceğine dikkat çeker. Yanlış yollara gireceğine, doğru yolu unutacağına ve dinden uzaklaşacağına işaret eder. Maddiyata o kadar kafasını takacaktır ki, çevresini insanları unutacağına, bu durumun başına belalar açacağına dikkat çeker. Rüyada cinlerin emir aldığı veya saygı gösterdiği bir varlık görmek, konumunun yükseleceğine ve iş yaşamında hayırlı olaylar yaşayacağına işaret eder. Evine cin geldiğini gören kişinin, evinde huzursuzluk olacağına ve hırsızlık olayları yaşanacağına dikkat çeker. Hamile bir kadının cin görmesi, hayırlı ve akıllı bir evladının olacağına işaret eder. Cinden bir şeyler aldığını gören kişinin, terfi edeceğine ve yüksek bir konuma geleceğine dikkat çeker.

rüyada cin çarpması

Rüyada cin çarpması görmek, haram yoldan kazanç elde edeceğine ve zor bir döneme gireceğine işaret eder. Gereksiz olaylar içinde bulunacağına, zaman kaybedeceğine ve huzursuzluk yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda, yanlış yollara sapacağına işaret eden rüya, haram yoldan elde ettiği kazancın, belaları beraberinde getireceğine dikkat çeker. Bkz. Çarpılmak

rüyada cinle konuşmak

Rüyada cinle konuştuğunu görmek, çevresindeki insanlarla tartışacağına ve kırgınlıklar yaşanacağına işaret eder. Bu yüzden üzüleceğine ve keyifsiz günler geçireceğine işarettir. Ayrıca, sinirlerine hakim olmayan rüya sahibinin, pişmanlıklar yaşayacağını haber verir.